Ledo ritulininkai sezoną baigė rungtynėmis

Po draugiškų rungtynių mažeikiškių atstovų (iš kairės) Vaido Radimono, Tomo Viliaus, Giedriaus Kinčino ir Martyno Knitos nuotaika buvo puiki. Nuotrauka iš klubo archyvo

Po oficialaus ledo ritulio čempionato „Žemaitijos ledas“ uždarymo mažeikiškiams sportininkams vėl nežinia – ar juos priims į aukštesnę lygą, ar teks vėl rungtyniauti Mažosios taurės turnyre.

Ledo ritulio čempionatas „Žemaitijos ledas“ tradiciškai uždaromas draugiškomis rungtynėmis, kuriose šiais metais Klaipėdoje susikovė „Jūrinė“ ir Žemaitijos rinktinė. Į pastarąją ekipą Mažeikių „Smūgis“ delegavo net keturis žaidėjus – Martyną Knitą, Vaidą Radimoną, Giedrių Kinčiną ir Tomą Vilių. Nors mažeikiškiams šiose rungtynėse pasižymėti nepavyko, pergalę rezultatu 9:2 iškovojo jaunieji žemaičiai.
Po šios kovos linksmybės persikėlė į Virkštininkų dvarą (Kretingos r.), kur buvo pagerbti pirmenybių „Didžiosios taurės“ ir „Mažosios taurės“ turnyrų nugalėtojai ir prizininkai. Pastarojo turnyro nugalėtojais tapo „Smūgio“ ledo ritulininkai, kurie tarp šešių komandų surinko 24 taškus ir septyniais taškais aplenkė juos visą laiką besivijusią ir paskutinėse rungtynėse po itin dramatiškos kovos rezultatu 4:3 įveiktą Gargždų „Ledžingą“.
Kaip ir praėjusį sezoną, mažeikiškiai sportininkai buvo apdovanoti ir individualiais prizais – turnyro rezultatyviausiu žaidėju tapo Viktoras Čiginskas, perspektyviausiu – Tomas Vilius.

Plačiau skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Ledo ritulininkai sezoną baigė rungtynėmis”

  1. shiusha parašė:

    antraste tai kaip is nesamoniu muziejaus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto