Ledo ritulininkai sezoną pradėjo pergale ir pralaimėjimu

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių ledo ritulininkai, iškėlę sau tikslą patekti tarp penkių stipriausių čempionato komandų, pradėjo naująjį ledo ritulio sezoną.


Iškovoti trys taškai 

Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionatą „Žemaitijos ledas“ praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojai „Smūgio“ ledo ritulininkai pradėjo dvejomis rungtynėmis Šiaulių ir Klaipėdos ledo arenose. 
Pirmosiose rungtynėse mažeikiškiai po baudinių serijos rezultatu 2:1 privertė pasiduoti Klaipėdos „Torą“. Pirmąjį įvartį mūsų ekipai pelnė Nerijus Pranckus, baudinį realizavo Viktoras Čiginskas. Tuo tarpu antrosiose rungtynėse mažeikiškiams nepasisekė – jie po baudinių serijos rezultatu 3:4 nusileido Telšių „HC Masčiui“. Po įvartį mūsų komandai pelnė Paulius Šidiškis, Viktoras Čiginskas ir Nerijus Pranckus.
„Su klaipėdiečiais buvo labai sunkios rungtynės – po vasaros pirmą kartą visi stojome ant ledo, trūko susižaidimo, o gal ir varžovų neįvertinome, todėl iš planuotų trijų taškų, pelnėme tik du. Laimei, vieną tašką gavome rungtynėse su telšiškiais, kai pagrindinį laiką sužaidėme lygiosiomis“, – apie startines rungtynes kalbėjo komandos vadovas Artūras Jokšas.


Liko tik viena miesto komanda 

Šį sezoną čempionate varžosi dešimt ekipų – neliko Mažeikių „Lederos“, bet prisijungė Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) komanda Kretingos „Grifai“, susibūrė telšiškiai, kurie anksčiau žaidė įvairiuose NLRL klubuose, atsirado gana stipri Klaipėdos „Skato-tėvelių“ ekipa. 
„Silpnų komandų lygoje nebeliko, tad laukia atkaklios rungtynės. Išsaugojome senąją sudėtį, prie mūsų prisijungė keturi „Lederos“ ledo ritulininkai.
Esame lygoje iškovoję ir trečiąją, ir pirmąją vietas, šį sezoną nusitaikėme į pirmąjį penketuką,  neatmetame galimybės pakovoti ir dėl prizinės vietos, tad kovosime dėl kiekvieno taško, lengvai varžovams jų nedalinsime“, – ryžtingai nusiteikęs komandos vadovas.


Laukia arenos atidarymo 

Jau aišku, kad čempionatas vyks dviem ratais – komandos tarpusavyje sužais po rungtynes namuose ir išvykose, atkrintamosios varžybos kol kas nenumatytos. „Smūgio“ ekipai buvo siūloma žaisti Šiaulių ledo arenoje, bet mažeikiškiai atsisakė – nori, kad ir mūsų miesto sirgaliai galėtų stebėti komandos kovas. 
„Dėl to, kad dar neveikia Mažeikių ledo arena, neturime savo tvarkaraščio ir negalime pasakyti, kada žaisime pirmąsias rungtynes namuose.“, – paaiškino A. Jokšas.
Komandos vadovas pažymėjo, kad šį sezoną vaikus treniruos treneris iš Šiaulių Paulius Šidiškis, taigi atkris kalbos barjeras, kuris buvo praėjusį sezoną, kai mažųjų treneris buvo specialistas iš Latvijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto