Ledo ritulininkai skina pergales

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pergalingai pirmenybes pradėję mažeikiškiai ledo ritulininkai jau nukreipė žvilgsnį į Latviją.

Pergalingas startas

Trys pergalės po trejų rungtynių. Taip šešių komandų „Žemaitijos ledo“ Mažosios taurės turnyre startavo Mažeikių „Smūgio“ ledo ritulininkai.
Mažeikiškiai Klaipėdoje rezultatu 5:2 palaužė „Šilutės“ pasipriešinimą (tris įvarčius mūsiškiams pelnė Viktoras Čiginskas, du – Martynas Knita), o antradienio vakarą pirmosiose rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino Klaipėdos „Torą“. Du įvarčius šiose rungtynėse pelnė V. Čiginskas, po vieną – M. Knita ir Saulius Bulnis.
„Nors pagal rezultatus atrodo, kad laimėjome be didesnio vargo, tai tikrai neatspindi rungtynių eigos – tik trečiajame kėlinyje rungtynėse su „Šilute“ pelnėme du įvarčius ir perlaužėme susitikimo eigą, tuo tarpu varžybose namų arenoje prieš trečiąjį kėlinį pirmavome vos vieno įvarčio skirtumu, tik trys pelnyti įvarčiai per dešimt minučių klaipėdiečius galutinai sugniuždė“, – apie rungtynes pasakojo mažeikiškiai.
Eilines pirmenybių rungtynes turnyro lyderiai mažeikiškiai žais gruodžio šešioliktąją Mažeikių ledo arenoje su taškų dar nepelniusiais Plungės „Vanagais“.

Dalyvaus varžybose Latvijoje

„Smūgio“ žaidėjų manymu, tokį gerą sezono startą lėmė daug dalykų: šios sudėties komanda žaidžia jau ketvirtus metus; šį kartą žaidėjai nelaukė sezono pradžios, o jau nuo rugsėjo mėnesio pradėjo važinėtis į Šiaulius ir Brocenę; jeigu visos ekipos pažymėdavo, kad mažeikiškiai įsilinguoja tik sezono viduryje, dabar gera sportinė forma pasiekta jau čempionato pradžioje.
„Kadangi šį sezoną rungtyniaujame Mažosios taurės turnyre, kur žaidžia iš viso penkios ekipos,  nutarėme sezoną pailginti ir pasisemti dar daugiau žaidybinės patirties – pateikėme paraišką dalyvauti devynių komandų turnyre Latvijoje. Žaisime Latvijoje, varžovės bus tik šios šalies ekipos“, – sakė ledo ritulininkai.
Šį sezoną dėl to, kad mūsiškės Ledo arenos aikštelės matmenys gerokai skiriasi nuo normalių, čia atsisakė rungtyniauti „Žemaitijos ledo“ Didžiosios taurės komandos, be to, ir „Smūgio“ žaidėjai skundžiasi, kad sunku joje žaisti – pasitreniravus Šiaulių ir Latvijos didelėse arenose, žaidus ant Klaipėdos „Akropolio“ ledo, tenka pratintis prie žaidimo savoje, mažesnėje, aikštelėje.

One Reply to “Ledo ritulininkai skina pergales”

  1. stasys parašė:

    Nu malacius tas Mon kaimyns Martyns,tep ir toliauC

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto