Ledo ritulininkai subūrė mažeikiškius

Kazimiero PAULAUSKO nuotr.

Ledo ritulio kubas „Smūgis“ ne tik įrengė čiuožyklą po atviru dangumi. Sekmadienį komanda  suteikė mažeikiškiams progą stebėti ledo ritulio varžybas iš arti.

Subūrė čiuožykla

Ledo ritulininkų iniciatyva prie Pavasario pagrindinės mokyklos įrengta čiuožykla nuo pat ledo užpylimo pradžios traukia čiuožimo mėgėjus – visą praėjusią savaitę, net ir vakarais, kai miestą gaubia žieminės sutemos, buvo galima išvysti ant ledo besisukinėjančius paauglius. Be to, pačiūžas čia išbandė ir vyresni mažeikiškiai.
„Džiugu, kad klubas ėmėsi iniciatyvos ir suteikė mažeikiškiams galimybę praleisti laisvalaikį ant ledo. Jie apie tokius planus kalbėjo ir praėjusią žiemą, tačiau viską sutrukdė orai – jos nelabai ir buvo… Mes tik sveikiname tokią iniciatyvą. Prisidėjome tuo, kad įrengėme apšvietimą. O kai sportininkai kreipėsi su prašymu dėl turnyrui būtinos taurės ir medalių, juk negalėjau atsisakyti“, – „Santarvei“ sakė rajono Savivaldybės meras Antanas Tenys.
Sekmadienį klubas mažeikiškius sukvietė ne tik praleisti laiką ant čiuožyklos ledo, bet ir gyvai, iš arti pasigrožėti ledo ritulio žaidimu.
Čia vyko pirmojo ledo ritulio turnyro rajono mero taurei laimėti nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimas bei parodomosios varžybos.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

One Reply to “Ledo ritulininkai subūrė mažeikiškius”

  1. gaila parašė:

    kad atodrekis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto