Ledo ritulininkai – tarp čempionato stipriausiųjų

Pirmoji į pusfinalį pateko „Smūgio“ komanda. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionate „Žemaitijos ledas“ abi mūsų miesto ledo ritulio komandos atkrintamąsias varžybas pradėjo pergalėmis ir pateko į stipriausių lygos komandų ketvertuką, kur kovos dėl medalių.

Lėmė trečiasis kėlinys

Pirmoji į pusfinalį pateko „Smūgio“ komanda. Antrąją vietą reguliariajame čempionate užėmęs smūgis rezultatu 4:2 palaužė Klaipėdos „Toro“ pasipriešinimą. Šios rungtynės nebuvo mažeikiškiams lengvas pasivaikščiojimas – po pirmojo kėlinio priekyje rezultatu 2:0 buvo ledo arenos šeimininkai klaipėdiečiai, antrajame kėlinyje mažeikiškiams pavyko pelnyti vieną įvartį, o trečiajame – uostamiesčio atstovams pritrūko jėgų ir, praleidę dar tris įvarčius, jie atsisveikino su mintimi apie apdovanojimus.
Mažeikių komandai du įvarčius pelnė antras pagal rezultatyvumą čempionato žaidėjas Nerijus Pranckus, po vieną į savo sąskaitą įsirašė Saulius Bulnis ir Žydrūnas Balėniškis.

Laukia pusfinalio kovos

Kiek lengviau į pusfinalį prasibrovė Mažeikių  „Ledera“, kuri taip pat uostamiestyje 8:2 sutriuškino vietos „Kirus-2“. Pirmajame kėlinyje varžovus gelbėjo vartininkas, ir kėlinys baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Antrajame kėlinuke mažeikiškiai pelnė tris įvarčius, į tai „Kirai-2“ atsakė vienu, trečiajame kėlinyje per penkias minutes mūsų ekipa pelnė penkis įvarčius ir rungtynių rezultatą nulėmė savo naudai.
Po du įvarčius pelnė Igoris Šmakovas ir Viktoras Čiginskas, po įvartį pridėjo Aidas Pažėra, Elanas Vasiliauskas, Vaidas Žąsinas ir Gintautas Žiulpa.
Į keturių stipriausių komandų grupę, kuri kovos dėl medalių, be mažeikiškių, pateko ir pirmąją vietą reguliariajame čempionate užėmęs Plungės LRK bei treti likę Gargždų „Ledžingos“ ledo ritulininkai.
Balandžio 24-ąją Klaipėdoje „Ledera“ rungtyniaus su plungiškiais, po penkių dienų „Smūgis“ ten pat rungsis su gargždiškiais. Šių porų nugalėtojai žais dėl pirmosios vietos, pralaimėjusios komandos kovos dėl bronzos medalių.