Ledo ritulininkų dėmesys – vaikams

Ledo arenoje šurmuliavo jaunieji ledo ritulininkai. Nuotrauka iš klubo archyvo

Neįprasta ledo ritulio šventė, kurios pagrindiniai dalyviai buvo penkiamečiai ir šešiamečiai vaikai, vyko Mažeikių ledo arenoje.

Iš Klaipėdos ir Latvijos miesto Brocenės atvykę svečiai – keturiasdešimt jaunųjų ledo ritulininkų ne tik tarpusavyje sužaidė rungtynes, bet ir dalyvavo smagiose estafečių varžybose, sirgo vieni už kitus. Vaikams buvo puiki proga ir net šventė žaisti kitame mieste, stebint juos atlydėjusiems tėveliams ir į areną susirinkusiems mažeikiškiams.
Šis renginys Mažeikiuose surengtas siekiant jaunuosius mažeikiškius sudominti ledo rituliu, parodyti, kad ši sporto šaka yra azartiška, greita, ugdo charakterį.
„Vienu žodžiu – rengiame sau pamainą. Jau penktus metus gyvuojantis mūsų klubas kartu su latviais surengė šį ledo ritulio pristatymą, kad sudomintume mažųjų mažeikiškių tėvelius, kad ir patys pamatytume, kokio amžiaus vaikai jau gali pradėti lankyti ledo ritulį, kad papildytų mūsų komandą. Ši sporto šaka Lietuvoje sparčiai populiarėja, ji jau tampa rimtu pomėgiu tiek jauniems, tiek vyresniems“, – sakė vieni iš turnyro organizatorių „Smūgio“ ledo ritulininkai.
O pavyzdžių, kad komanda papildo mažeikiškiai auklėtiniai, toli ieškoti nereikia – keturi žaidėjai, kurie pradėjo ledo ritulį žaisti Mažeikių ledo arenos aikštelėje, šį sezoną jau rungtyniavo su komanda ir pelnė ne vieną įvartį.
Jaunesnio amžiaus sportininkai prie klubo treniruojasi jau trečius metus, jų yra apie dvidešimt. Yra ir tokių, kurie išvyko studijuoti, tad sportuoja bei žaidžia ledo ritulį Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. „Smūgio“ ledo ritulininkai laukia, kol jie baigs mokslus, grįš atstovauti savo komandai ir gins savojo miesto vardą.
Pasak „Smūgio“ ledo ritulininkų, tuo, kad mūsų mieste populiarėtų ledo ritulys, suinteresuoti ir Latvijos atstovai – nuo kelių šios šalies miestų mus skiria nedidelis atstumas, čia galėtų vykti draugiškos rungtynės, tad svečiai iš Latvijos jėgas pasitikrintų rungdamiesi ne tik su mažeikiškiais, bet ir aplinkinių miestų komandomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto