Ledo ritulininkų startas – permainingas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pergalė ir pralaimėjimas – taip „Žemaitijos ledo“ mažosios taurės čempionate, kuriame varžosi šešios šio regiono komandos, startavo Mažeikių „Smūgio“ ledo ritulininkai.

Pirmosiose pirmenybių rungtynėse mažeikiškiai rezultatu 0:5 nusileido „Šilutės“ ekipai, o antrosiose, kurios taip pat vyko Klaipėdoje, vyko itin atkakli kova su Gargždų „Ledžinga“. Pirmajame kėlinyje po Vaido Radimono ir Martyno Knitos įvarčių mažeikiškiai pirmavo rezultatu 2:1, antrajame kėlinyje mūsų ekipa praleido du įvarčius ir į priekį išsiveržė gargždiškiai. Trečiajame kėlinyje „Smūgiui“ pavyko „persilaužti“ – dar du Martyno Knitos įvarčiai ir vienas taiklus Vaido Radimono smūgis lėmė pirmąją pergalę naujame sezone – rezultatas 5:3.
„Pralaimėjimą Šilutei lėmė daug priežasčių: kai kurie mūsų ekipos žaidėjai į rungtynes susirinko tik po vienos treniruotės, išvykome tik dešimt žaidėjų, savo padarė ir nuovargis. Šilutiškių buvo penkiolika, o ir „Šilutė“ šiais metais yra gana stiprios sudėties.
Pergalingose rungtynėse buvo įvairių momentų – jaunimas jaudinosi, gavome nemažai baudos minučių, tačiau trečiajame kėlinyje komanda susikaupė, sužaidė greitai ir nugalėjo“, – dėstė ekipos vadovas Artūras Jokšas.
Iki Naujųjų metų „Smūgiui“ liko sužaisti trejas rungtynes. Kai bus baigtas pirmasis čempionato ratas, visos varžybos vyks Šiauliuose ir Klaipėdoje. Mūsų ekipos jau šio mėnesio 29-ąją dieną laukia rungtynės su dvi pergales turinčia Plungės LRK, po to – rungtynės su Klaipėdos ir Palangos komandomis.