Ledo ritulio sezonas įsibėgėja

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Įsibėgėja ledo ritulio sezonas – Vakarų Lietuvos čempionate rungtynės veja rungtynes, prasidėjo pirmasis apskrities ledo ritulio čempionatas.


Patyrė pirmąjį pralaimėjimą 

Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionate „Žemaitijos ledas“ Mažeikių „Smūgis“ sužaidė trejas rungtynes ir tarp dešimties pirmenybėse dalyvaujančių ekipų įsitvirtino penktoje turnyrinės lentelės vietoje. 
Ketvirtojoje čempionato dvikovoje mažeikiškiai ant Klaipėdos „Akropolio“ ledo susikovė su „Šilutės“ ledo ritulininkais ir juos įveikė rezultatu 3:1 (du įvarčius pelnė Viktoras Čiginskas, vieną – Vaidas Žąsinas).
Po to mūsų ekipa rungtyniavo namuose su Gargždų „Ledžinga“, kur 4:2 vėl triumfavo „Smūgis“.  Varžovų vartininką šiose rungtynėse nuginklavo Žygimantas Jokšas, Viktoras Čiginskas, Igoris Šmakovas ir Algis Liubavičius.
Pergalingą mažeikiškių žygį čempionate sekmadienį Klaipėdoje nutraukė pirmenybių lyderiai Kretingos „Grifai“, kurie iškovojo pergalę rezultatu 7:1, o garbės įvartį mūsų ekipai pelnė Algis Liubavičius.


Laukia rungtynės namuose 

„Iš šių trejų rungtynių labiausiai į atmintį įsirėžė varžybos su gargždiškiais, kurie pernai pirmenybėse užėmė antrąją vietą – jie buvo puikiai pasiruošę rungtynėms, mes – taip pat, tad buvo gražus reginys, o sėkmė lydėjo mus“, – pasakojo Mažeikių ledo ritulininkai. 
Rungtynės su „Šilute“ vyko neįprastu laiku (devintą valandą ryto), dėl traumų negalėjo žaisti net keturi žaidėjai, vis dėlto pergalę pavyko pasiekti. Kretingiškiai dar pernai rungtyniavo aukštesnėje – Nacionalinėje ledo ritulio lygoje, tad buvo įdomu pasitikrinti jėgas su gerokai stipresniu varžovu, kuris triuškina visas komandas.
„Nors ir patyrėme pirmąjį pralaimėjimą, nenusivylėme – pamatėme savo klaidas ir dabar žinome, kur dar reikia dirbti, kad rezultatai vis gerėtų“, – sakė mažeikiškiai.
Šį mėnesį mūsų sportininkų laukia net trejos rungtynės namų arenoje – penktadienį jie žaidžia su Klaipėdos „Grifais-2“, gruodžio tryliktąją – su to paties miesto „Skatu-tėveliais“, o gruodžio dvidešimtąją susikaus su Plungės „Vanagais“.


Tikisi įgyti patirties 

Startavo pirmasis Telšių apskrities ledo ritulio čempionatas, kuriame varžysis Telšių „Mastis“, Plungės „Vanagai“ ir Mažeikių „Smūgio“ pirmoji bei antroji komandos.
„Komandą papildė nemažai jaunų žaidėjų, kurie dar negali išeiti ant ledo per Vakarų Lietuvos čempionato rungtynes, o žaisti ir įgyti žaidybinės praktikos jiems būtina. Tad ir kilo mintis surengti tokį čempionatą, kur galės žaisti daugiau jaunų žaidėjų. Tikimės, kad jis taps tradicinis“, – sakė vienas iš jo organizatorių Artūras Jokšas.
Pirmosiose rungtynėse susikovė dvi „Smūgio“ ekipos, 4:2 laimėjo pirmoji.
Varžybos vyks dviem ratais, kol kas bus rungtyniaujama Mažeikių ledo arenoje, o jeigu leis oro sąlygos, tikimasi sužaisti ir atviroje lauko ledo aikštelėje.

One Reply to “Ledo ritulio sezonas įsibėgėja”

  1. alio parašė:

    Klaidų pilna. Kas rašė si straipsnį ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto