Leidimą kirsti medį gavo

Specialistai tvirtina, kad medis Mindaugo gatvėje buvo nukirstas teisėtai. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Miesto gyventojai pastebėjo, kad Mindaugo gatvėje, kurioje atliekamas viešųjų erdvių kompleksinis tvarkymas, trečiadienį buvo nupjautas medis, kuris vėliau išvežtas.
Specialistai teigia, kad leidimas pjauti medžius buvo išduotas dar darbų pradžioje.

Savivaldybės vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa „Santarvei“ tvirtino, kad leidimas kirsti toje vietoje esantį medį iš aplinkosaugininkų buvo gautas.
„Medžiui, stovėjusiam šalia kavinės, buvo iš visų pusių atkirstos šaknys“, – įvardijo sunaikinimo motyvus skyriaus vedėjas, pridūręs, kad medis kėlė pavojų – nesant šaknų jis nuo stipresnio vėjo galėjo nuvirsti.
Pasak vedėjo, dėl atkirstų šaknų remontuojamose gatvėse nupjaunamas ne vienas medis, kadangi tiesiant asfaltą bei klojant šaligatvius žemė kasama iki 60 centimetrų gylio. Dėl to nukenčia medžių šaknys.
Specialistas teigė nežinąs, kodėl rangovai tik dabar atliko šiuos darbus.

Leidimą gavo

Mažeikių rajono aplinkos apsaugos agentūros vyriausioji specialistė Asta Gabalienė „Santarvei“ patvirtino, kad leidimas pjauti medžius buvo išduotas dar 2011 metais, prasidedant gatvės kompleksinio tvarkymo darbams.
Savivaldybės Statybos ir remonto skyriaus vyriausioji specialistė kraštotvarkininkė Edita Pilibaitienė, atsakinga už miesto želdinių priežiūrą, taip pat tvirtino, kad leidimas buvo gautas.
Pasak specialistės, dėl trukdančių medžių buvo koreguotas projektas, o leidimai buvo išduoti juos genėti Mindaugo, Žemaitijos ir Birutės gatvėse. Leidimas buvo išduotas iš viso Mindaugo gatvėje iškirsti per 40 medžių, kurie trukdė vykdyti gatvės atnaujinimo darbus.

6 Atsakymai į “Leidimą kirsti medį gavo”

 1. Khaled parašė:

  Taip pat bukite atudis pirkdami MILUPA gaminius. Maxima skelbia, kad jiems taikoma 20 proc. nuolaida (isskyrus pieno misinius ir pieno gerimus). Paemiau 2 koses pakelius, kuriu bendra suma sudare 20 Lt be keliu centu, taciau cekyje radau tik 2 Lt nuolaida. O kur dar 2 ??? Skubejome, nebuvo laiko prie kasos patikrinti, o kuomet atradau siurpriza , deja, jau buvome nuvaziave kelis km nuo parduotuves (Liepkalnio Maxima, Vilniuje) ir grizti buvo ne i tema . Negi ir sitoj vietoj suveike zmogiskasis, anot tinklo atstovu, zioplumo faktorius?Cia nebe sutapimas, cia jau sistema

 2. nuomonė parašė:

  Kažin kas yra seniūno užnugaris?Jei jo neturėtų ,manau,kad seniai būtų išmestas iš darbo už pareigų neatlikimą ,tiksliau – už nemokėjimą vadovauti…

 3. Mazeikiskei-jums gerai jums bent gera mediena paliko,ja galima panaudoti,o kai kelmus palieka tai kur juos zalcius deti? parašė:

  Maciau ta medi:) guli jis ten senokai ,matyt paliko teveliams ,kad jie sumeistrautu kokias smelio dezes ,supynes ar ka panasaus,tik viniu uzmirso iduoti:D
  Tiesa prie Naftininku gatves panaikino ta dideli kelma ,bet nezinia ar pilnai isrove ,nes pavirsiui itartinai didelis zemiu sluoksnis paliktas.Bet tu 8 kelmu kurie buvo aplink ta didiji kelma ,taip ir neivekie,dabar ir toliau „puosia“ zalia veja,dziugu kai tokie rupestingi miesto vadovai,kelmus paliko,kad butu kur prisesti pavargusiems senoliams.

 4. kita mažeikietė parašė:

  Žemaitijos 31 namo kieme daugiau nei du mėnesiai guli išverstas ir supjaustytas medis. Kieme buvo keičiamas vamzdynas, medis tam maišė (epušė). Vamzdyną šiaip taip pakeitė, užsėjo žolę, tačiau medis taip ir liko gulėti, dabar žaidžia vaikai, šiukšliana ir t. t. Ar yra mieste seniūnas? Dabar mietas tvarkomas kaip toj senoj patarlėj: vienam gale dega, kitam rūksta.

 5. mazeikiete parašė:

  kad tik spetu nors karta suošti taip laukiam:)

 6. hm parašė:

  jau ir žvakučių niekas nebedega,nes pamatė,kad į vietą atsodiami,tiesūs,gražūs medeliai,kurie po dešimtmečio suoš,oi kaip suoš

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto