***PAPILDYTA*** Leidimas neiti į mokyklą galioja ir antradienį

Dėl šalčių rajono mokyklose pamokos neorganizuojamos nuo ketvirtadienio. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienį dėl šalčių nedirbo nė viena rajono mokykla – taip pradėjusią savaitę nusprendė rajono valdžia. Leidimas neiti į mokyklą galioja dar ir antradienį.

Situacija priklausys nuo orų

Savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus „Santarvei“ sakė, kad vėliau situacija gali keistis kiekvieną dieną – viskas priklausys nuo orų.
Pašnekovas stebėjosi, kad vienas kitas vaikas į mokyklą ateina ir per speigą.
„Mokytojai mokyklose yra, tad jie ir užima atėjusiuosius. Išleisti vaikų atgal į namus negalima, rytais dar būna šalta, tik įdienojus jie gali išeiti,“ – „Santarvei“ pasakojo vedėjas.
Į mokyklą mokiniams iki šeštos klasės galima neiti, kai temperatūra siekia dvidešimt laipsnių šalčio, lankantiems 6–12 klases – esant per 25 laipsnius šalčio.

Tvarka galioja ir darželinukams

Šis rajono valdžios pratęstas „leidimas“ galioja ir darželinukų tėvams.
„Santarvė“ jau rašė, kad per šalčius savo atžalų į lopšelius-darželius nevedusiems tėvams už maitinimą mokėti nereikės. Taip praėjusį ketvirtadienį nusprendė susirinkę valdžios atstovai.
Pirmadienį A. Stonkus „Santarvę“ patikino, kad tokia tvarka galios ir toliau: jei lauke bus dvidešimt ir daugiau laipsnių šalčio.

PAPILDYMAS

Žymėti neturi teisės

„Santarvė“ sulaukė pretenzijų dėl pateiktų žinių: patikėję straipsnyje skelbta informacija, mokiniai nėjo į mokyklą. Tačiau atšilus orams, neatėjusiesiems į pamoką mokytojai supylė „n“ raides.
Švietimo skyriaus vedėjas A. Stonkus antradienio rytą „Santarvei“ sakė, kad šią dieną žymėti neatėjusių vaikų mokytojai neturi teisės.
„Tegul rašo tas „n“ raides, jeigu nori mokyklos rodiklius sumenkinti. Čia paprasčiausiai reikia vadovautis sveiku protu visiems. Mes net Autobusų parkui pasakėme, kad šiandien nevažiuotų autobusai mokinių paimti. Su visais suderinome, viskas gerai. O jeigu kai kuriems mokytojams atrodo kitaip, tai ką aš padarysiu. Žymėjimas nieko neprideda. Koks yra pamokos vedimas, jei klasėje yra penki mokiniai? Tik imituojame pamoką,“ – situaciją komentavo pašnekovas.

Atėjusiųjų namo neišleidžia

A. Stonkus priminė, kad leidimas neiti į mokyklą buvo pratęstas dėl oro prognozių – antradienio naktis turėjo būti šalta, tačiau šaltis paryčiui atlėgo.
„Jeigu yra toks sprendimas, tai ir laikomės jo. Dėl vienos dienos, man rodos, Lietuva nenumirs. Bet kadangi norime labai jau būti principingi, labai sąžiningi, daug ir gerai dirbti…“ – ironizavo pašnekovas.
Švietimo skyriaus duomenimis, rajono mokyklos sulaukė nedaug mokinių. Atėjusiaisiais turi pasirūpinti mokykloje esantys mokytojai – juos užimti, kol įdienos ir atšils.

20 Atsakymų į “***PAPILDYTA*** Leidimas neiti į mokyklą galioja ir antradienį”

 1. Le Bronius parašė:

  Vajej kokie tie mokytojai negeri sudėjo daug n raidžių, o ir straipsnį kas parašė ir tuos apkaltinsim, tik maža problemėlė, ar mes patys tik straipsnio pavadinimą mokam perskaityti, ar ir visą tekstą? Gal nebūtų tada kilę tokio triukšmo :)

 2. mama parašė:

  Račkausko gimnazijoje irgi supylė ,,n“…

 3. ko klaidinat parašė:

  ko cia su savo straipsniais berazumiai klaidinat vaikus :((

 4. Mama parašė:

  Mažeikių Gabijos gimnazijoje „N“ raides surašė. Ar jiems tai negalioja?!

 5. xdx parašė:

  nejau siandien i sule, ir man net nerase tu n raidziu…

 6. PACANO DRAUGS parašė:

  Jo, pacukai visokie begioj nuo pat ryto, nervin daba

 7. del n raidziu parašė:

  man idomu kaip dabar pateisint tas n raides?

 8. Jūs gal skaityti nemokat??? parašė:

  Pavadinimas jau viską pasako… O dar aiškiau jau pirmą sakinį perskaičius…. Penktadienį irgi -25 nebuvo, bet niekas nėjo ir visiems buvo aišku. O kai parašė, kad leidimas neiti galioja ir antradienį, tai visiems nebeaišku… Dundukai…………………….

 9. KIETC PACANS parašė:

  atidarykit tas mokyklas nes visos pacankes rasinei ir i svecius prasos o taip pamokose sededavo !!!

 10. neutralus parašė:

  Tam „pasipiktinusiam pašnekovui“ gal reikėtų pačiam mažiau nesąmones šnekėti ir kvailus interviu dalinėti. Straipsnyje parašyta, kad vyresnių klasių moksleiviai į mokyklą gali neiti esant -25, autobusų parkui pasakyta šiandien mokinių nevežti, bet šįryt lauke tebuvo 17-19 laipsnių šalčio. Kas čia sugalvojo naujas higienos normų pataisas? Nemažai mokinių buvo pamokose, dalis namie sėdėjo, o žymėti,kad lankė visi? Absurdas.

 11. mokinys parašė:

  Sodų mokykloje n raidžių nerašė

 12. Pasipiktines parašė:

  Gabijos gimnazijoje n raides surasytos..Kodel skleidziate melaginga informacija…

 13. mokinys parašė:

  Patikejau jumis nejau į mokyklą ir n raides surašė… Tiket jumis kaip man ausis apsišikt

 14. mokinys parašė:

  nesmone ir ventos sulei surase n raides

 15. idomu parašė:

  būtų įdomu sužinoti,kaip dabar atsiskaitysite su dezinformuotais mokiniais ir jų tėveliais?

 16. Mokine parašė:

  Va,neejau i mokykla,patikejau jumis,ir n raides surase,kaip suprasti?

 17. Mokine parašė:

  Kazko mokytojai n raides vistiek rašo.

 18. Zinovas parašė:

  Tai atsakykit i zmoniu klausimus, jei jau tokius netikslius straipsnius rasot, is kuriu nieko neina suprast. Taip iseina kad vaikai ir antradieni neprivalo eiti i mokyklas ar kaip ?

 19. nesakysiu123 parašė:

  Ar cia nesvarbu kiek salcio bus?

 20. Nezinomas25 parašė:

  Tai nesupratau kaip cia bus reiks eiti i mokyla ryt mazeikieciams nuo nuo 8-12kl mokiniams ar ne?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto