Lenkijos premjeras lankėsi ir Mažeikių rajone

Nuotrauka iš www.lrv.lt.

Šiandien Lietuvoje lankėsi Lenkijos premjeras Mateuszas Morawieckis. Dvišalio vizito metu jis, drauge su mūsų šalies premjeru Sauliumi Skverneliu pabuvojo ir Mažeikių rajone.

Lenkijos ministras pirmininkas M. Morawieckis drauge su S. Skverneliu lankėsi Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose. Čia NATO oro policijos misijai yra dislokuoti apie 140 lenkų karių su keturiais naikintuvais F-16.
Abejų šalių premjerai apsilankė naftos perdirbimo bendrovėje „Orlen Lietuva“, čia susitiko su bendrovės vadovais.
Svečiai dalyvavo atminimo lentos per aviakatastrofą žuvusiam Lenkijos prezidentui Lechui Kačynskiui atidengimo ceremonijoje. Ši lenta yra įrengta bendrovės teritorijoje.
„Šiandien įamžinome ištikimo Lietuvos draugo Prezidento Lecho Kaczynskio atminimą. Labai vertiname strateginį ir įžvalgų šio Prezidento vaidmenį Lenkijos „Orlen“ įmonei įsigyjant Lietuvos naftos perdirbimo įmonę Mažeikiuose 2006 metais. Ši investicija yra labai svarbi Lietuvai ekonominiu bei energetinio saugumo požiūriu. Taip pat šiandien kartu Renavo dvare pagerbėme Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Stanislovo Narutavičiaus ir jo brolio – pirmojo nepriklausomos Lenkijos prezidento Gabrieliaus Narutavičiaus atminimą. Brolių Narutavičių indėlis į Lietuvos ir Lenkijos valstybingumą išlieka aktualus ir šiandien“, – sakė premjeras S. Skvernelis.
Valstybiniame Lietuvos ir Lenkijos premjerų vizite Mažeikių rajono savivaldybės vadovai nedalyvavo.

14 Atsakymų į “Lenkijos premjeras lankėsi ir Mažeikių rajone”

 1. kokia parašė:

  nauda, kad lankėsi. Jokios

 2. Ne pirmas kartas parašė:

  Ne pirmas kartas, kai rajone kažkas įdomaus ar svarbaus vyksta, o savivaldos atstovai ignoruojami. Kiek čia seniai LG ir vyriausybės atstovai už “Stumbro” pastato “pravedė” Rengės geležinkelio atstatymo pradžios ceremoniją? Ten irgi vietinės valdžios nieks nekvietė. Valstybiniai reikalai ir lieka valstybiniais.

 3. Istorija parašė:

  Naftos perdirbimo gamyklos statyba prasidėjo nuo statybinės bazės, įrengtos dabartinio Sodų gatvės parkelio vietoje ir vadinamų ,,barakų” Ventos gatvėje priešais buvusią Ramunės parduotuvę.Statybos direkcija įsikūrė Sodų 9-ajame name.

 4. B. parašė:

  Merui buvo gėda važiuoti pro buvusio statybos tresto ir nebaigto statyti autobusų parko garažų liekanas, todėl ir nevažiavo. Nėra kuo pasigirti, pasididžiuoti.

 5. Siaip parašė:

  Nekviete mero, nes nenorejo gedos pries lenkus prisidaryt. Ka meras ten papasakotu? Kaip klasteriai, dviraciu takai ir sporto arenos po 50 metu Mazeikiuose isdyks…..

 6. Shiusha parašė:

  Tai ne pirmas, tai eilinis kartas. Kas nors paskambinkite merui ir paguoskite ji

 7. Bugis parašė:

  Ko gero pirmas atvejis pasaulyje. Kai renginys vyksta savivaldybės teritorijoje ir jame nekviečiamas dalyvauti savivaldybės meras. Tai panašiai tas pats kad minėti premjerai galėjo susitikt Saldus mieste ir nepakviesti latvių atstovų. Ir tai daro kandidatas į prezidentus.

 8. juokinga parašė:

  Atvyko i rajoną, o su rajono vadovais nesusitiko… Ir kam tą lentą gamykloj reikejo atidenginet? Prie ko tas Kačinskis ir Mažeikisi?

 9. B. parašė:

  Lenkai mums ne broliai, tačiau kartu gyventa 230 metų. Buvo visko. Ir gero, ir blogo. Tačiau to pasekmėje kas antro lietuvio gyslomis teka ir kažkiek lenkiško kraujo, kas ketvirtas lenkas gali save šiek tiek laikyti ir lietuviu. Pasidomėkit savo pavardžių kilme, savo seneliais ir proseneliais – noras nepadoriai elgtis su tikrai gerais kaimynais išnyks.Mano viena močiutė buvo latvė, vienas senelis lenkas. Latviškai aš kalbu laisvai, o lenkiškai taip ir neišmokau. Galvojau, naujas gamyklos šeimininkas padės, pasiūlys. Deja… Lenkijos premjero darbotvarkė griežta. Jam tikrai nepakaks laiko susitikti ir pasikalbėti su miestiečiais. Todėl būkim supratingi. Pagerbtas Žmogus. Mūsų draugas. Kas begali būti gražiau?Tokia kaimynų valdoma gamykla mūsų mieste – stebuklas. Tik reikia mokėti tuo stebuklu pasinaudoti.

 10. Jonas parašė:

  Tai didžiulė nepagarba visiems mažeikiškiams….atlėkė su švyturėliais ir išlėkė,,,,kam čia mes rūpim….gaila…

 11. Tik parašė:

  debilai sako NESUPRATAU.

 12. Nesupratau parašė:

  prie ko čia Lietuva. Lenkijoj tegul statosi tuos savo paminklus.

 13. As parašė:

  Siūlau Naftininkų gatvę pervadinti Kačinskio vardu.

 14. Sodininkas parašė:

  Pohui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto