Liepsnos kėsinosi į gyvenamąjį namą

Ugnies plitimą ūkiniame pastate Gaurylių kaime pareigūnams pavyko sustabdyti per valandą. Nuotrauka iš PGT archyvo

Sekmadienį Gaurylių kaime, įsikūrusiame prie kelio į Pievėnus, degė ūkinis pastatas.

Gaisrą malšino tris valandas

Pirmieji į gaisrą atvyko balėniškiai ugniagesiai, po jų – autocisternos iš Mažeikių. Gaisrininkams atvykus ūkinis pastatas jau degė atvira liepsna, o stiprus vėjas nešė liepsnos liežuvius ant už keliolikos metrų stovinčio medinio namo ir vasarnamio. Gyvenamojo namo palėpę jau buvo pradėjusi laižyti ugnis.
Bendromis keturių ekipažų (mažeikiškiams į pagalbą atskubėjo ugniagesiai gelbėtojai iš Nevarėnų) pastangomis ugnies plitimą per valandą pavyko sutramdyti, gaisras buvo visiškai užgesintas per tris valandas.

Priežastis – trumpas jungimasis

Kaip informavo gaisro aplinkybes tiriantys valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio specialistai, įtariama, kad ugnis įsisiautėjo dėl trumpo jungimosi elektros įrangoje.
Šeimininkai tuo metu atliko remonto darbus gyvenamajame name, jie tik po kurio laiko pastebėjo, kad iš ūkinio pastato stogo jau skrenda ugnies žiežirbos. Pasak pastato savininkų, dėl didelio vėjo ugnis plito akimirksniu – per kelias akimirkas jau visas pastatas skendėjo liepsnose.
Ugnis sunaikino ūkinio pastato stogą, sudegė prie jo esantys mediniai pastatai, kitus pastatus pavyko išgelbėti.

Užkliūva ir senos šakos

Balandžio pirmąją ugniagesiai važiavo į Draugystės gatvės dvidešimt antrąjį namą – ten, apleistame vonios kambaryje, degė čiužinys. Pirmadienį po vidurnakčio teko gesinti Melioratorių parkelyje padegtas senas šakas ir lapus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto