„Lietutis“ iš Panevėžio grįžo su Grand Prix

„Lietučio“ mergaitės pelnė pagrindinį konkurso prizą. Nuotraukos iš asmeninio archyvo

Iš Panevėžyje vykusio II tarptautinio muzikos festivalio „Sing Christmas“ šou grupės „Lietutis“,  „Lietučiukės“ bei kvartetas „RagDolls“ atlikėjos grįžo su pagrindiniais renginio apdovanojimais.

Tris dienas vykusiame festivalyje dalyvavo solistai ir dainininkų grupės iš šešių šalių. Jaunuoliai varžėsi trijose kategorijose.
Algirdo Grinkevičiaus vadovaujamos mažeikiškės pasirodė tarp jazz, blues ir soul muzikos atlikėjų.
Kiekvienas jaunasis atlikėjas dainavo po vieną kalėdinę dainą, kitą dainą galėjo pasirinkti laisva tema, atitinkančia kategoriją, kurioje dalyvauja.
Komisiją sudarė nariai iš Italijos Rusijos, Latvijos ir Lietuvos, jai pirmininkavo kompozitorius Laimis Vilkončius.
Trečiojoje kategorijoje, kurioje rungėsi mažeikiškės atlikėjos, buvo šešios amžiaus grupės nuo 5 iki 25 metų.
Septynios „Lietučio“ solistės dalyvavo trijose iš jų, ir visose pasirodė labai sėkmingai.
Pirmąsias vietas savo amžiaus grupėse laimėjo Deimantė Čiapaitė, Dovilė Garšvaitė ir Goda Bumbliauskaitė, antrąsias – Mintarė Butkutė ir Atilija Daukantaitė.
Antrąją vietą toje pačioje amžiaus grupėje kaip ir G. Bumbliauskaitė, laimėjo mažeikiškio Antano Dargio parengta solistė Gintarė Korsakaitė.
Ansamblių kategorijoje „Lietučiukės“ ir kvartetas „RagDolls“ laimėjo pirmąsias vietas.
Renginį vainikavo „Lietučiui“ skirtas pagrindinis konkurso „Sing Christmas“ apdovanojimas – Grand Prix. Kasmet toks įvertinimas skiriamas daugiausiai balų per visą konkursą surinkusiam solistui arba kolektyvui.
Grupės „Lietutis“ vadovas A. Grinkevičius teigė, kad, žinodamas savo solisčių ir ansamblių galimybes, tikėjosi sėkmingai pasirodyti konkurse.
„Tačiau toks absoliutus triumfas buvo tikrai malonus netikėtumas. Tokios pergalės dar kartą įrodo, kad „Lietutis“ ir jo solistės gali sėkmingai varžytis su bet kurių šalių jaunaisiais atlikėjais,“ – džiaugėsi A. Grinkevičius.

Jaunoji pamaina, „Lietučiukės“, nenusileido vyresniųjų pasirodymui. Nuotraukos iš asmeninio archyvo

2 Atsakymai į “„Lietutis“ iš Panevėžio grįžo su Grand Prix”

  1. vijole parašė:

    juani-nebuk materialistas! ir gerai kad garsina.,,nereikia tuoj reikalaut uzmokescio.Neauklekit sitaip vaiku,paskui gyvenime nieko kito ir neivertina tik p i n i g u s!

  2. Juanis parašė:

    Galėtu miesto valdžia pasveikinti ir paskatinti(ne žodžiais) mūsų miestą garsinantį jauna kolektyva.Būtu malonu jei jie atrastu truputi lėšų tokiem dalykam.jei ne tai bent verslininkų asociacijos paprašykite prisidėti su dovanomis ,kad mergaitės nenusiviltų,bei turėtu paspirtį ir toliau siekti užsibrėžtų tikslų.juolab ,kad kalėdos stebūklų metas.
    Sveikinu su laimėjimais..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto