„Lietutis“ Italijoje pripažintas geriausiu

„Lietučio“ solistės laisvalaikio minutę Venecijoje. Nuotrauka iš asmeninio albumo.

Tarptautiniame vaikų ir jaunimo festivalyje „Orfeo in Italia“, vykusiame Italijoje, ansamblių kategorijoje grupė „Lietutis“ pelnė pirmąją vietą. Prizines vietas savo amžiaus grupėje laimėjo mažeikiškės Goda Bumbliauskaitė ir Rūta Žulpaitė. Solistei Atilijai Daukantaitei įteiktas specialus prizas už „Originaliausią dainos atlikimą“.

Koncertai – po atviru dangumi

Grupės „Lietutis“ vadovas Algirdas Grinkevičius pasakojo, kad į festivalį-konkursą, kur susirenka geriausi Europos ir Azijos jaunieji dainininkai, mažeikiškių mergaičių grupę pakvietė jo organizatorė, jaunąsias dainininkes girdėjusi praėjusių metų lapkritį konkurse Berlyne: tada mergaitės jai paliko gerą įspūdį.
Konkursas rytais ir vakarais vyko vieną savaitę atviroje scenoje Venecijoje, Auroros aikštėje, Lido di Jesolo centre, tik vieną dieną, pabjurus orui, dalyviai persikėlė į Vivaldžio koncertų salę. Pirmoji daina buvo atliekama gimtąja kalba, o antroji – pasirinktinai.

Sulaukė pagyrimų

A. Grinkevičiaus teigimu, grupės pasirodymų rezultatai nėra labai netikėti.
„Lietutis“ jau ne sykį įrodė, kad gali sėkmingai varžytis su kitų šalių jaunaisiais atlikėjais. Tačiau vis tiek yra malonu: kiekvienas sėkmingas konkursas – tai stimulas ir toliau atkakliai dirbti bei dar labiau tobulinti savo meistriškumą“, – kalbėjo grupės vadovas.
„Lietutis“ ir jo solistės labai patiko kitų šalių dalyviams, todėl susilaukė daug pakvietimų atvykti į konkursus pas juos. Po konkurso mergaites gyrė ir tarptautinės vertinimo komisijos nariai.

6 Atsakymai į “„Lietutis“ Italijoje pripažintas geriausiu”

 1. Mazvydas parašė:

  bet vadovui jau buvo iteikta 5 tukstanciu litu premija,tai ir turi garsinti Mazeikius……..

 2. rika parašė:

  Prie ko čia Šidekienė, nemokate,LINA, džiaugtis tuo ką turime „ant rankos“ tai laimėjimas, pasiekimai, teršiate eterį savo nesąmonėm…..

 3. Stasys parašė:

  BRAVO „LIETUČIUI“ ir grupės vadovui A.GRINKEVIČIUI !
  Tik tikras dvasios penas padaro žmogų Žmogumi…
  Pirmyn!!

 4. Lina parašė:

  sideikiene tuoj lieps susimoketi uz kelione,nebent po rinkimu,kai skus visus is eiles,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 5. menas ir raumenys parašė:

  Va čia ir yra ta problema kurią matom kasdien: cituoju Algirdą Petravičių „Galima teigti, kad šiuo metu Lietuva pergyvena ne tik ekonominę, bet ir dvasinę krizę. Mūsų kasdienybė perpildyta žiaurumo, agresijos, brutalaus melo ir politinio chaoso. Šalia viso to suvešėjo pigūs blizgučiai, neskoningi dalykai, vienadienė euforija, o užmarštin nukeliavo paprastumas ir nuoširdumas.“ Už Lietuvos garsinimą pasaulyje raumenims ir jėgai skiriamos didžiulės lėšos, tuo tarpu Lietuvą garsinantiems muzikantams, dainininkams, šokėjams ir kitiems menininkams kas? Minėti garbės raštai ir stiklo karoliukai? Niekinga, tarkim 10% dydžio nuo olimpiečiams medalininkams dovanotos premijos, būtų daug ar mažai „Lietučiui“? Įtariu, kad mano komentaras didžiajai daliai visuomenės pasirodys šventvagiškas… :)

 6. oho parašė:

  Italijoje geriausi… Ne Lietuvoje, ne Latvijoje. Šaunuolės merginos, pagarba vadovui. Kažin kaip tai įvertins mūsų rajono vadovai? Ar vėl atštampuos mero padėkos raštą ir įteiks iš ES lėšų išleistą brošiūrą apie Mažeikių rajoną? Juk čia laimėjimas ne tik Mažeikiams, bet visai Lietuvai. Lauksim reakcijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto