Lietuva vokiečių akimis: einama gera linkme

Nuotrauka iš asmeninio albumo

Vokiečiai Jutta ir Ralfas Lehrbachai šiemet dalį savo atostogų praleido Lietuvoje. Per daugiau nei savaitę turistai aplankė žymiausius šalies objektus, susipažino su lietuvių kultūra, žmonėmis.
„Lietuva – egzotiška šalis keliauti. Čia vystoma infrastruktūra, yra daug traukos centrų, tik žmonės išnaudoja ne visas galimybes“, – tokį įspūdį turistams sudarė mūsų šalis.
Lehrbachai keliauja nuo jaunystės. Jų kelionių bagaže telpa nuotykiai Europos šalyse, įspūdžiai iš Australijos, Azijos, Afrikos bei Amerikos žemynų.
Šiemet dalį savo atostogų vokiečiai nusprendė skirti pažinčiai su Lietuva. Pirmą kartą mūsų šalyje apsilankę turistai čia praleido 9 dienas. Tam, kad įsitikintų, jog Lietuva nėra tokia šalis, kaip apie ją kalba daugybė mitų, šio laiko tikrai pakako.
„Apsilankę čia pamatėme, kad Lietuvoje yra daug geriau, negu buvome girdėję. Ne vienas pažįstamas yra sakęs, kad atvykus į Lietuvą gali nukentėti pats ir net nebeturėti su kuo grįžti.  Tačiau taip kalba žmonės, kurie čia nėra buvę.
Kelionės metu ne kartą  maloniai nustebome. Blogos patirties neparsivešime“, – kalbėjo Lehrbachų šeima.

Plačiau apie svečių įspūdžius ir jų įžvalgas skaitykite ketvirtadieno „Santarvėje“.

3 Atsakymai į “Lietuva vokiečių akimis: einama gera linkme”

 1. saule parašė:

  Mano nuomone kad save surasi visur ,o prie rusu nebuvo geriau. Kas dirbo jiems tiem buvo geresnes salygos gyventi .O taip nieko geresnio nebuvo,daug buvo apsimeteliu.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Vokietijoje zmones dirba ir uzsidirba, o nelaukia kol valdzia duos. Ten nebuvo sovietu sajungos, kuri pas mus pripratino zmones nieko negalvoti ir laukti kol geroji valdzia duos desros, darbo, pramogu.
  Gerai kad dabar zmones gali isvaziuoti dirbti i uzsieni, pamatyti pasauli, jaunimas visai kitoks.

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Tai tik vokieciams taip atrodo,nes Vokietijoje zmones uzdirba 4-5 kis kartus daugiau ,nei Lietuvoje. Jie gali laisvai keliauti ir pramogauti.Lietuvoje gerai gyvena tik nesaziningi valdziazmogiai,kurie kraunasi savo tautieciu uzdirbtus pinigus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto