Lietuvai – apdovanojimas už europietiškumo idėjų skatinimą

Roberto Dačkaus (ELTA) nuotr.

Įtakinga Vokietijos žurnalų leidėjų asociacija garbingą „Auksinės Viktorijos“ apdovanojimą už europietiškumo idėjų skatinimą ir įgyvendinimą šiais metais skyrė trims Baltijos šalims.

Įteiks lapkritį

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Lietuvos vardu šį apdovanojimą atsiims iškilmingoje ceremonijoje Berlyne lapkričio 6 dieną.
Apdovanojimas taip pat bus įteiktas Latvijos ir Estijos prezidentams.
Taip įvertinti Baltijos šalių pasiekimai taikiai susigrąžinant nepriklausomybę ir įsiliejant į Europos šalių šeimą. Baltijos valstybės sėkmingai įveikė ekonominę krizę, nuosekliai remia Europos integraciją ir yra tapusios sėkmės pavyzdžiu visoms Europos šalims.

Tarp apdovanotųjų – vadovai ir kompanijos

Vokietijos žurnalų leidėjų asociacija, vienijanti per 400 leidėjų, kasmet teikia „Auksinės Viktorijos“ apdovanojimus keturiose kategorijose: už Europos integracijos skatinimą, europietiškumo idėjų plėtojimą, verslo pasiekimus ir viso gyvenimo nuopelnus.
„Auksinės Viktorijos“ apdovanojimą už europietiškumo idėjas anksčiau yra gavę kadenciją baigiantis Europos Komisijos vadovas Žozė Manuelis Barozas, Airijos Premjeras Enda Kenis, buvęs Lenkijos Premjeras Donaldas Tuskas ir Europos lėktuvų gamintoja „Airbus“.

4 Atsakymai į “Lietuvai – apdovanojimas už europietiškumo idėjų skatinimą”

 1. Tomas parašė:

  Somalio lygije yra rusija. Caro putlerio draugai irgi atsilikusiu saliu diktatoriai. Rusijos pasididžiavimas fufaika, samanė, lada. Vergų tauta. Mastantys žmonės iš rusijos bėga, nes ten jei nesimeldi carui, esi vadinamas fašistu.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  putinas pres-konferencijoje:
  – Sakau jums, mes gerai gyvensime, net kai naftos kaina bus maziau 60 doleriu uz bareli!
  Klausimas is sales:
  – O mes?

 3. Vida parašė:

  Brudas tu, o ne lietuvis.

 4. lietuvis parašė:

  ne viena salis tik Lietuva su grybauskaite presakyje,taip nelenda i subine jankiams ,pirma pasizadejo mirtinai uzkreciamu virusu priimti gydyti lietuvoje,lyg tai butu pirma pasaulyje valstybe ,pagal pazangiausias medicinos technologijas,kai toje srytyje yra Somalio lygyje ,teisingai pasielge Latvija ,pasirinkdama teisinga politine krypti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto