Lietuvos pirmenybėse mažeikiškiai triumfavo penktąjį kartą

Mažeikių „Darts“ komanda po Baltijos taurės pirmenybių. Nuotrauka iš klubo archyvo

Smiginio turnyre „Prienų taurė 2022“ įveikusi visus varžovus, Mažeikių smiginininkų komanda penktą kartą tapo Lietuvos tarpklubinių komandinių pirmenybių nugalėtoja.

});

Patvirtino favoritų statusą

Tarpklubinis komandinis smiginio šalies čempionatas vyko šeštą kartą, pernai dėl pandemijos jis liko neužbaigtas. Pirmenybėse, kurios vyksta visus metus, dalyvauja dešimt komandų, kurios tarpusavyje įvairių turnyrų metu sužaidžia po kartą. Mažeikių klubo „Darts“ vyrai jose yra vieni iš favoritų – šiame turnyre mūsų komanda triumfavo jau penktą kartą.

„Prieš paskutinį turą Prienuose susiklostė įdomi situacija: prieš tai vykusiame Šiaulių turnyre rezultatu 9:2 įveikėme Vilniaus „Legą“ ir savo sąskaitoje turėjome du pralaimėjimus. Prienuose mūsų laukė lemiama kova su kauniečiais, pergalė šiame susitikime galėjo pakelti į pirmą vietą, o pralaimėjimas numesti į ketvirtą. Vargome, bet išvargome: nugalėjome reikiamu skirtumu 9:7...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.