Lietuvos Šiaurės krašto suaugusiųjų liaudiškų šokių grupių konkursas-festivalis

Lapkričio 18 dieną Kuršėnų kultūros namuose vyko Lietuvos Šiaurės krašto suaugusiųjų liaudiškų šokių kolektyvų konkursas. Jame dalyvavo ir Telšių šokių moterų studija „Pinavija“.

Itin džiugu, kad konkursas „Suk, suk ratelį“ įgauna vis didesnį populiarumą – jame kaskart dalyvauja vis daugiau šokių kolektyvų. Renginio dieną scenoje pasirodė net 37 kolektyvai. Visi šoko po du savo nuožiūra pasirinktus šokius ir savo kategorijose varžėsi dėl laureato vardo ir pereinamojo prizo.

Kolektyvai buvo vertinami pagal amžiaus grupei tinkamą šokio atlikimo manierą, meninį lygį ir skonį, sceninę kultūrą, originalumą, artistiškumą, tvarkingą kostiumą ir naujų šokių įtraukimą į programą.

Šiame konkurse „Pinavijos“ šokėjoms moterų kolektyvų grupėje buvo paskirta trečioji vieta, jos apdovanotos Lietuvos nacionalinio kultūros centro diplomu ir ir specialiu diplomu už išraiškingiausiai atliktą šokį (valsas „Skambėk“). Tai mūsų vadovės Genovaitės Lukauskytės puikiai sukurta sceninė kompozicija. Muziką aranžavo Robertas Tekorius, kuri pavergė ne tik žiūrovus, bet ir vertinimo komisiją.

Studijos šokėjos labai džiaugiasi apdovanojimu, dėkoja savo vadovei ir ateityje žada siekti laureato vardo, pereinamojo prizo ir piniginės premijos.
Moterų šokių studijos „Pinavija“ šokėja Genovaitė MARTINAITIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto