Lietuvos taurę Mažeikiams iškovojo Latvijos atstovai

Bendroje nuotraukoje – abi Mažeikių klubo smiginio komandos su iškovotais trofėjais. Nuotrauka iš klubo archyvo

Šiauliuose jau ketvirtą kartą vykusiose Lietuvos Darts sporto federacijos taurės varžybose triumfavo Mažeikių smiginio klubo antroji komanda, kurią sudarė vien legionieriai – Latvijos sportininkai.

Į varžybas susirinko rekordinis dalyvių skaičius – 83 vyrai ir 25 moterys, iš viso dvidešimt viena komanda. 
Pirmąją vietą iškovojo Mažeikių pirmoji komanda, antrąją užėmė kauniečiai, treti liko smiginio meistrai iš Vilniaus. Ketvirtoje vietoje liko Mažeikių pirmoji ekipa, kurią sudarė Arūnas ir Irena Čipliai, Valdas ir Daiva Mišeikiai, Jurijus Stekolnikovas ir Darius Repšys. Ši ekipa po dviejų rungčių buvo tik aštuntoje vietoje, bet antrąją dieną sugebėjo pakilti į ketvirtąją. Mažeikiškiai turėjo galimybę įsibrauti ir tarp prizininkų, bet reikėjo laimėti finalinį vyrų komandinių varžybų mačą, kur jie susikovė su Mažeikių antrąja vyrų komanda. Tačiau latviai, atstovavę mūsų miestui, nenusileido mažeikiškiams ir laimėjo susitikimą rezultatu 9:7.
„Galime džiaugtis tik tuo, kad, be iškovotos antrosios vietos vyrų komandinėse varžybose, su Jurijumi Stekolnikovu dar pelnėme „bronzą“ porinėje rungtyje. Šauniai šį kartą pasirodė mūsų klubui atstovavę latviai – pirma vieta vyrų komandinės varžybose, Madars Razma tapo vyrų asmeninių varžybų nugalėtoju, o poroje su Aigaru Streliu – sidabro medalių laimėtoju“, – pasiekimais pasidžiaugė klubo vadovas Arūnas Čiplys.
Pasak jo, iki gegužės beveik kiekvieną savaitgalį Latvijoje vyks įvairaus rango turnyrai, kur mūsų miesto atstovai ketina dalyvauti, o gegužės pabaigoje laukia nemažai užsienio meistrų pritraukiantis turnyras – atvirasis Lietuvos čempionatas „Lietuvos Open“ Vilniuje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto