Liftų prie viaduko dar teks palaukti

Nors liftai prie viaduko Algirdo gatvėje stovi beveik dvejus metus, jais gyventojai vis dar negali naudotis. Autorės nuotr.

Prieš daugiau nei pusantrų metų buvo atidarytas eismas per viaduką virš geležinkelio Algirdo gatvėje, sujungęs senamiestį su mikrorajonu, tačiau šalia esantys liftai neveikia iki šiol. Tai apsunkina mamų su vežimėliais ir neįgaliųjų patekimą iš vienos miesto dalies į kitą.
Gyventojai piktinasi tokia situacija, ne vieno skundo sulaukia ir rajono valdžia, tačiau tik šiais metais nutarta ieškoti galimų sprendimo būdų. Vienas jų – Mažeikių rajono savivaldybei savo žinion perimti Algirdo gatvėje prie viaduko esančius liftus, nelaukiant, kol dabartinė jų šeimininkė Lietuvos kelių direkcija perduos visą viaduką.
Po didelių diskusijų rajono politikai nutarė tam pritarti, nors liftais mažeikiškiai galės pradėti naudotis greičiausiai tik rudenį.

Politikai apie mėnesį svarstė liftų klausimą – diskutuota Tarybos komitetų, Tarybos posėdžiuose. O mažeikiškiai su sunkumais susiduria jau pusantrų metų. Rizikuodami savo gyvybėmis jie kirto ir tebekerta geležinkelio bėgius. Vargsta su dviračiais važiuojantys gyventojai, mamos su vežimėliais ir neįgalieji. 

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos vadovai pripažino, kad tai esanti didelė problema. Gauta pranešimų, kad neįgalieji su vežimėliais bando važiuoti net viaduko Algirdo gatvėje važiuojamąja kelio danga. Tačiau tik šiais metais nuspręsta ieškoti problemos sprendimo būdų, nors liftai įrengti ir stovi nenaudojami jau beveik dvejus metus.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

6 Atsakymai į “Liftų prie viaduko dar teks palaukti”

 1. Jolanta parašė:

  Esu aplankiusi begale saliu, bet tokiu nesamoniu kaip sis viadukas ir as nesu maciusi. Per miestus Vokietijoje, Anglijoje, Prancuzijoje desimtys traukiniu pravaziuoja, kur yra pervazos, ir jokiu problemu. Mazeikiuose kazin Ar 10 traukiniu pravaziuoja per diena. Ta naftos gamykla gal visai sustos kai nafta is Rusijos nebeateis, tai ir traukiniu neliks. Ot durniu laivas!

 2. Piatras parašė:

  Teko nemazai pakeliauti, bet tokiu monstru niekur nemaciau. Mazeikiu ubagai uzpirdolino niekam nereikalingus du monstrus. Norvegijoje, tokiuose miesteliuose kaip Mazeikiai, po gatveirengia pozemines perejas dviratininkams ir pestiesiems. Kainuoja centus, o patogumas didelis. Niekas ten negenda, nieko nesulauzo ir visi patenkinti. Laukime kokia dar nesamone sugalvos Mazeikiu valdzia. Ir is kur suranda tokius ,, protingus,, vadovus?

 3. to Laurynas parašė:

  tavo aprašytas veiksmas per bėgius gali palengvinti tavo piniginę ir tu tą supranti ,tikiuosi.

 4. Anonimas parašė:

  Tai kam tas milijoninis viadukas reikalingas?

 5. Laurynas parašė:

  Jau dviratininkams, bent jau jauniems, tai to lifto nereikia, nesirūpinkit ir ačiū. Jokio vargo tame, kad apsidairę ar neatvažiuoja traukinys, dviračius persinešam per bėgius. Pabandykit kiek laiko užtrunka lipt ten tais laiptais, eit per viaduką ir kiek laiko tiesiog persinešt per bėgius. Tai kol tik geležinkelininkai neužtvers bėgių tvora, tol ten toj vietoj per viaduką tikrai neisiu… Žmonėms su vežimėliais tai sutinku, liftas reikalingas ir palengvintų reikalus.

 6. Pala,o kiek laukti dar šviesoforo parašė:

  Važiuojant į kalną iš šalutinio kelio?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto