Ligoninės audito panoro tik opozicija

Didesnį politikų dėmesį ligoninei lėmė gauti skundai. Vido STANKAUS nuotr.

Savivaldybės taryba nutarė kreiptis į viešosios įstaigos Regioninės Mažeikių ligoninės visuotinį dalininkų susirinkimą dėl veiklos audito. Nors valdančioji dauguma šį klausimą siūlė išbraukti iš darbotvarkės, tačiau šį kartą opozicinės socialdemokratų ir „valstiečių“ frakcijos balsuojant buvo stipresnės.
Kontrolės komiteto, inicijavusio tokį sprendimą, teigimu, šis auditas padėtų išsiaiškinti, kiek pagrįsti dėl ligoninės veiklos gaunami skundai.
Ligoninės vadovas patikino neprieštaraujantis auditui. Jis spėjo, kad skundus lėmė šiais metais pasirašyta kolektyvinė sutartis, nauja darbo užmokesčio tvarka.

});

Kontrolės komiteto iniciatyva

Kad reikėtų inicijuoti tokį auditą, prabilta spalio 13 d. vykusiame Kontrolės komiteto posėdyje. Komiteto pirmininkė Rūta Matulaitienė tada teigė, kad ji, dar eidama vicemero pareigas, ir šiuo metu, kaip komiteto pirmininkė, yra sulaukusi ne vieno skundo dėl ligoninėje vykdomų viešųjų pirkimų, dėl galimai fiktyvių įdarbinimų ar neteisingo...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto