Ligoninės pacientai maitinami pigiau

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Įsigaliojo nauja Mažeikių ligoninės sutartis su konkursą laimėjusia viešąja įstaiga „Kretingos maistas“. Iš kretingiškės įstaigos ligoninė ir anksčiau pirko maitinimo paslaugą, tačiau nuo antradienio pacientai maitinami kur kas pigiau.

Kretingiškė bendrovė į Mažeikius atėjo prieš dešimt metų, taip pat laimėjusi konkursą. Su vienintele konkurso dalyve sutartis buvo sudaryta dešimčiai metų.
Praėjusiais metais lapkričio mėnesį vykusiame konkurse dalyvavo penki pretendentai, tarp jų mažeikiškių nebuvo. Supaprastintą atvirą konkursą vėl laimėjo „Kretingos maistas“, pasiūlęs mažiausią kainą.
Šį kartą sutartis su  konkurso laimėtoja sudaryta trejiems metams. Ligoninės ekonomikos-statistikos skyriaus vedėja paaiškino, kad pakeisti teisės aktai neleidžia ilgesniam laikui sudaryti sutarties.
Naujomis sąlygomis paslauga teikiama nuo antradienio. Paros mitybos kaina sumažėjo net 0,74 Eur, arba 2,57 lito.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

11 Atsakymų į “Ligoninės pacientai maitinami pigiau”

 1. stefa parašė:

  vaiku skyriui gulejau pries metus tai patikekit maistas siaubingas ir dar pas vaikus.vaikai pasiziudedavo ir nebenori valgyt.o sesutes su piktumais tai ko dabar nevalgot.baisu istikro.gal kas pasikeis viltis mirsta paskutine.

 2. mazeikietis parašė:

  Ka cia nusneki,kaip nepriklauso nuo kainos,juk kuo pigiau tuo prastesne kokybe,manau ir asilui aisku.

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Ne maisto brangume esmė,kuo maitinami ligoniai ir ne maisto porcijos dydyje, bet maisto kokybėje!

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Ligonine ne restoranas,taciau zmogui pasveikti ir jegas susigrazinti kazkaip reikia . Maistas statybine medziaga zmogaus lastelems . Mieli zmones nepamirskime,kad mes visi esame potencialus pacientai . Siandiena gal but asmeniskai dar neliecia ,taciau kas zino kada palies . Liudna !

 5. Jonis parašė:

  O nuo pigesnio maisto tiek pat dar ligoniai traukia ar….procesas pagreiteja?

 6. nn parašė:

  Kaip maitina ligoninėje, tai nepavadinčiau maistu, niekas nesako, kad duotų karbonadus, bet ir sriubą nepavadinsi sriuba, , pamazgos

 7. nu jo parašė:

  bent jau viesai neskelbtu , zmoniu nenervintu , kokie dar viesieji pirkimai po pigiaja gali but , pasityciojimas is zmoniu

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Tai kad jau dabar maistas (jei galima taip issireiksti) nevalgomas. Nesenai teko su mazaja guleti ligonineje,tai baisu . Nesam isrankios maistui,bet jei ne artimieji tai nezinau…. Vaikams maistas visikai nevalgomas…. Vakarienei pieniska sriuba,kurioje tik du makaronai ;-) Na zodziu, kaip daug kas sako kaliniams maistas simta kartu geresnis.

 9. V.D. parašė:

  Jau Mažeikių ligonines maistas tai absurdu absurdas..Tikrai,jei ne namiškių atnestas maistas,tai gali ir badu mirti…Palyginus su kitu miestu ligoniniu maistu,Mazeikiam dar toli iki to..

 10. Nesąmonė parašė:

  iki šiol ligoninės maistas tikrai nekoks buvo: jei ne namiškių atneštinis, vargu, ar taip maitindamiesi žmonės gali pasveikti. O gal čia toks gydymo būdas – bado dieta? Jei barščių sriuba buvo šiek tiek rausva, gal dabar ir tokia nebebus – tiek pinigų nurėžta.

 11. Vardas (privalomas) parašė:

  Keista , kad maitinimo konkursą gali laimėti pasiūlęs mažiausią kainą. Tai negi „Kretingos maistas“ dabar ligoniams ryte per pietus ir vakare duos tik vandens, nes apie maisto kokybę nerašoma?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto