Ligoninės skyrius pasipuošė dovanota paroda

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mažeikių ligoninės akušerijos-ginekologijos ir neonatologijos skyrių papuošė mažeikiškės fotomenininkės Daivos Gečienės darbai.
Dvidešimt keturiose meninėse fotografijose užfiksuoti mūsų mieste gimę ir augantys mažyliai.

Administracija pritarė

D. Gečienės fotografijų parodą skyriui padovanojo Mažeikių Rotary klubas ,,Liberta“. Fotomenininkė pasakojo, kad ši idėja kilo tada, kai klubas vaikų piešiniais puošė ligoninės Vaikų ligų skyrių.
„Tada darbuotojos iš Akušerijos-ginekologijos ir neonatologijos skyriaus prasitarė, kad kažko panašaus reikėtų ir jiems. Jos taip gražiai paprašė, tad vieno klubo susirinkimo metu kilo mintis: kodėl skyriaus sienų nepapuošus mano prifotografuotais lėliukais.
Viską suderinome su ligoninės administracija – ji mūsų pasiūlymui su džiaugsmu pritarė, tad šiandien tos nuotraukos ant sienų jau kabo“, – pasakojo fotografijų autorė.

Nuotraukose – jauki kūdikystė

Vaikų tėveliams leidus, D. Gečienė nuotraukas paėmė iš savo archyvų – fotografijose įamžinti praėjusiais metais Mažeikiuose gimę kūdikiai.
Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

One Reply to “Ligoninės skyrius pasipuošė dovanota paroda”

  1. apas parašė:

    Geras sumanymas,tik reikėtų papildyti šviežiais naujagimiais,o kai nuotraukose pavaizduoti mažyliai pradės vaikščioti,tai jo nuotrauka tegul „keliauja“ ant jo namų kambario sienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto