Lopšelio-darželio „Giliukas“ teritorija stebima vaizdo kamera

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Nuo šiol Mažeikių rajono Tirkšlių vaikų lopšelio-darželio „Giliukas“ teritorija stebima vaizdo kamera. Tikimasi, kad vaikų ikimokyklinio ugdymo įstaiga taps saugesnė.

Kenčia nuo vandalų

Lopšelio-darželio „Giliukas“ direktorė Laima Norvaišienė „Santarvei“ sakė, kad vaizdo kamera įrengta Mažeikių rajono savivaldybės lėšomis. Toks žingsnis žengtas siekiant užtikrinti bendrąją tvarką: kad nevaikščiotų pašaliniai žmonės ir nebūtų niokojamas darželio inventorius bei turtas.
„Iki šiol, ypač po viešų renginių, kurie vyksta kaimynystėje esančiame pušyne, į mūsų darželio teritoriją, poilsio aikšteles susirinkdavo pašalinių žmonių. Po tokių „svečių“ mums tenka rinkti tuščius butelius, nuorūkas. Šiukšles nešame tiesiog maišais“, – sakė „Giliuko“ direktorė.

Padės išsiaiškinti

Tikimasi, kad įrengus vaizdo stebėjimo kamerą, viskas pasikeis į gera.
„Įrengta vaizdo kamera yra įrašanti. Tai yra, reikalui esant, bet kuriuo momentu mes galėsim atsisukti vaizdą ir pasižiūrėti, kas darėsi darželio teritorijoje. Vaizdo kokybė yra puiki, be to, kamera gali sukinėtis 360 laipsnių kampu. Todėl jei kas negero nutiks darželio teritorijoje, bus galima išsiaiškinti ir nustatyti kaltininkus“, – teigė L. Norvaišienė.

Sveikintina iniciatyva

Tokiai darželio „Giliukas“ iniciatyvai pritarė ir Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus. Pasak jo, vaizdo stebėjimo kameros praverstų ne tik visose ikimokyklinio ugdymo įstaigose, bet ir mokyklose.
„Turbūt niekam ne paslaptis, kad dieną vaikų darželiuose viskas gerai, bet vakarais vaizdas pasikeičia. Turim tokių pavyzdžių, kad kur dieną žaidžia vaikai, vakare susirenka asocialūs žmonės, kurie ne tik teršia darželių teritorijas, bet ir niokoja inventorių. Būtent tokiais atvejais ir praverstų vaizdo kameros, kurios padėtų išsiaiškinti, kas ką sulaužė ir suniokojo bei išieškoti padarytą žalą“, – savo nuomonę „Santarvei“ dėstė A. Stonkus.

2 Atsakymai į “Lopšelio-darželio „Giliukas“ teritorija stebima vaizdo kamera”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    O kitu Vaiku darzeliu? Kuo jie skiriasi? Jei montuoti stebejimo kameras,tai visiems reiketu.

  2. as parašė:

    ir ka is bomzu isieskosit? nejuokinkit

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto