Lūšiškė – kandidatė į dailiausios Lietuvos kaimo merginos nominaciją

Eglė Mikalauskytė. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Naujienas apie žemės ūkį skelbiantis interneto portalas „Agroeta“ drauge su partneriais surengė dailiausios Lietuvos kaimo merginos konkursą. Į finalinį konkurso etapą pateko ir į dailiausios Lietuvos kaimo merginos nominaciją pretenduoja penkios kandidatės. Dailiausiųjų penketuke – ir Mažeikių rajone, Lūšėje gyvenanti Eglė Mikalauskytė.

Dailiausios Lietuvos kaimo merginos konkursas prasidėjo liepos pradžioje. Konkurse dalyvauti galėjo merginos, gyvenančios Lietuvos kaimuose ir turinčios sąsajų su ūkininkavimu.
Konkurso organizatoriams dalyvės siuntė savo nuotraukas, kurios, jų nuomone, geriausiai atspindi konkurso temą – dailiausia Lietuvos kaimo mergina. Konkurse dalyvauti pasiryžo ir savo nuotraukas atsiuntė 37 merginos. Nuo liepos pradžios iki spalio 20 dienos vyko balsavimas internetu. Organizatoriai skaičiuoja: balsus už kandidates atidavė per 150 tūkst. žmonių.
Ne vien „internautai“ nulėmė dailiausių Lietuvos merginų penketuką. Savo balsą tarė ir konkurso organizatorių sudaryta komisija.
Į finalą pateko merginos, gyvenančios Raseiniuose ir Anykščiuose, bei Marijampolės, Šakių, Mažeikių rajonuose. Finalinis renginys, kurio metu paaiškės, kuri kandidatė yra dailiausia Lietuvos kaimo mergina, vyks lapkričio 21 dieną Vilniuje.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Lūšiškė – kandidatė į dailiausios Lietuvos kaimo merginos nominaciją”

  1. mmm parašė:

    Geriau pagal protą rinktų, o ne pagal liaškas

  2. buliukai parašė:

    irgi susidomėjo:DDDDDD

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto