Lyderiai išsiskyrė taikiai

Pro gargždiškius su kamuoliu veržiasi kolumbietis puolėjas Sebastian Vasquez, rungtynėse pasižymėjęs pirmu įvarčiu. Luko ŠEPUČIO nuotr.

Savaitgalį Gargžduose, Lietuvos futbolo federacijos antros lygos pirmenybėse, įvyko dviejų pirmaujančių komandų dvikova, kuri baigėsi taikiu rezultatu 1:1.

Čempionate pirmaujanti vietos FK „Banga B“ savo stadione priėmė antroje vietoje esančius FK „Atmosfera“ futbolininkus ir jau tryliktąją rungtynių minutę po mūsų gynėjų klaidos išsiveržė į priekį.

Atsakomąjį įvartį mažeikiškiams pavyko pelnyti tik likus šešioms minutėms iki rungtynių pabaigos – po skersuoto perdavimo kamuolį į varžovų vartus nukreipė ir pirmą savo įvartį Mažeikių komandos gretose pelnė puolėjas iš Kolumbijos Sebastian Vasquez.

„Rungtynės buvo apylygės – mes turėjome progą išsiveržti į priekį jau pirmą jų minutę, net dvi progas pelnyti antrą įvartį gargždiškiai turėjo antrame kėlinyje, vieną kartą mus išgelbėjo vartų skersinis. O išplėšti pergalę galėjome paskutinės atakos metu, kai po pakelto kamuolio puolėjas nepataikė į vartus. Gal kiek geriau atrodė aikštės šeimininkai, tačiau lygiosios, manau, yra teisingas šio susitikimo rezultatas“, – „Santarvei“ sakė komandos antrasis treneris Antanas Bulošas.

Šį šeštadienį mūsų komandos laukia dar vienas svarbus išbandymas – namuose 39 taškus turintys mažeikiškiai susikaus su ketvirtoje vietoje žengiančia „Šilute“, kuri turi dviem taškais mažiau. Pasak trenerio, trauktis nėra kur, tad ekipa kovos tik dėl pergalės.