Lyderiams prilygti nepavyko

„Mažeikių“ krepšininkams nepavyko prilygti nė vienai NKL lyderių – ketvirtadienį pralaimėta telšiškių komandai, šeštadienį – „Gargždams“.
Rungtynėse su trečioje vietoje esančia „Telšių“ komanda mūsų ekipa žaidė pasipildžiusi – jai atstovavo į peržiūrą atvykę Modestas Žaunieriūnas ir Paulius Klemas. Nors M. Žaunieriūnas ir pelnė 22 taškus, „Telšiai“ laimėjo 81:61.

Šeštadienio rungtynės su komanda iš Gargždų iš pradžių klostėsi sėkmingai: po pirmo kėlinio mažeikiškiai pirmavo 21:11. Antrame kėlinyje mūsų krepšininkai pelnė tik 7 taškus, varžovai nutolo, juos pavyko pavyti tik ketvirtame kėlinyje, tačiau „Gargždai“ sužaidė sėkmingai ir šventė pergalę 73:63. Robertas Subotkevič mūsų ekipai pelnė 16 taškų, Karolis Babušis – 12, Medas Kuprijanovas – 11.
Šią savaitę 12-oje vietoje esantys mažeikiškiai baigs pirmą reguliaraus čempionato ratą – ketvirtadienį su penktoje vietoje esančiu Kauno „Žalgiriu-2“ susitiks išvykoje, šeštadienį – namuose.