Lyderių dvikovoje triumfavo „Atmosfera“

Šeštadienio rungtynėse vieną iš dviejų savo įvarčių Sebastian Vasquez (su kamuoliu) pelnė jau pirmąją rungtynių minutę. Kazio PAULAUSKO nuotr.

Šeštadienį Mažeikiuose vyko Lietuvos futbolo antrosios lygos stipriausių komandų susitikimas, FK „Atmosfera“ nugalėjo Kauno „Hegelmann B“.

});

Rungtynės su Kauno „Hegelmann B“ mažeikiškiams prasidėjo itin sėkmingai – jau pirmosios atakos metu Sebastian Vasquez prasiveržė pro keturis varžovų gynėjus ir pelnė įvartį. Antro kėlinio pradžioje šis puolėjas galva sėkmingai nukreipė kamuolį į varžovų vartus. (Tai buvo dvyliktas S. Vasquez įvartis šiame sezone – per 12 jo žaistų rungtynių.)

Praėjus trims minutėms, svečiai po kampinio sugebėjo sumažinti skirtumą, tačiau perlaužti rungtynių eigos jiems nepavyko – „Atmosfera“ šventė pergalę 2:1.

Komandos antrasis treneris Antanas Bulošas „Santarvei“ sakė: „Kitokių rungtynių, kai žaidžia lyderiai, ir nesitikėjome. Smagu, kad jau pirmąją minutę pelnėme įvartį ir įgavome pasitikėjimo savo jėgomis,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.