Lygiųjų serija futbolininkams tęsiasi

Kova tarp „FK Atmosfera“ futbolininkų (raudona apranga) ir gargždiškių vyko kiekviename aikštės metre. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Jau trečiąs lygiąsias per ketverias Lietuvos antrosios futbolo lygos Vakarų zonos antrojo rato rungtynes patyrė Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai. Toks šeštadienį namuose įvykusių rungtynių su vienais iš zonos lyderių – Gargždų „Pramogos SC“ futbolininkais – rezultatas.

Pirmajame kėlinyje vyko aktyvus žaidimas, progų turėjo tiek aikštės šeimininkai, tiek svečiai, tačiau komandoms įvarčio pelnyti nepavyko.
Tik antrojo kėlinio pradžioje po Antano Tautvydo skersuoto perdavimo iš krašto įvartį į gargždiškių vartus galva pelnė Renaldas Girgždys. Ir vis tik ilgai džiaugtis sėkme mažeikiškiams neteko – jau po minutės svečiai rezultatą išlygino.
„Mūsų jaunieji futbolininkai dar turėjo gerų progų pelnyti įvartį, tačiau jų išnaudoti nepavyko. Po to keletą progų turėjo gargždiškiai, tačiau ir jie rezultato persverti nesugebėjo. Rungtynių pabaigoje mums daugiau teko gintis, bet lygiąsias išsaugojome. Žiūrovams šios rungtynės turėjo patikti – jos vyko dinamiškai, netrūko aštrių epizodų“, – „Santarvei“ apie rungtynes pasakojo dėl traumos nežaidęs ekipos antrasis treneris Antanas Bulošas.
Mažeikiškiai turi vienuolika taškų ir po dvylikos rungtynių išlieka septintoje vietoje. Kitą turą mūsų komanda praleidžia, o rugsėjo 12-ąją jos laukia rungtynės išvykoje su pirmąją vietą zonoje užimančia Biržų „Širvėna“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto