Lygos debiutantams – penktoji vieta

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Lietuvos salės futbolo A lygos pirmenybėse šį sezoną debiutavusi Mažeikių „VIP“ komanda kovas baigė pergalingu revanšu ir užėmė garbingą vietą turnyro lentelėje.

Atsirevanšavo varžovams

Paskutinėse čempionato rungtynėse mažeikiškiai susitiko su Kauno „Vyčiu-Zenitu“, kuriam pirmajame rate buvo skaudžiai pralaimėję rezultatu 2:12 ir norėjo atsirevanšuoti paskutinėje sezono dvikovoje namuose.
Iš pradžių šis planas sekėsi gerai – jau keturioliktą susitikimo minutę, stebint daugiau kaip šimtui sirgalių, mūsų komanda po dviejų Aido Liutkaus ir vieno Edvino Blažio bei Augustino Montvydo įvarčių pirmavo rezultatu 4:1. Deja, po to buvo kelios klaidos, komanda atsipalaidavo, tuo pasinaudojo kauniečiai ir pelnė tris įvarčius.
Pirmasis kėlinys pasibaigė rezultatyviomis lygiosiomis.
Antrajame kėlinyje mūsų komanda sukruto ir vieną po kito pelniusi penkis įvarčius nugalėjo rezultatu 9:4.
Dar du įvarčius šiose rungtynėse pelnė Aidas Liutkus, po įvartį – Augustinas Montvydas, Antanas Bulošas ir Antanas Tautvydas.