Lygos starte nugalėti nepavyko

Prieš RKL startą – bendra Mažeikių „SM-Dubgiris“ žaidėjų ir trenerių nuotrauka.

Regionų krepšinio lygoje debiutavę jaunieji mažeikiškiai krepšininkai po pirmųjų rungtynių turėjo „praryti“ karčią piliulę – nors ir nežymiai, tačiau pralaimėtos pirmosios dvejos rungtynės.

Pirmąsias Regionų krepšinio lygos rungtynes Mažeikių „SM-Dubgiris“ penktadienį žaidė savo aikštelėje – priėmė Radviliškio ŠSPC krepšininkus.
Jaunieji mažeikiškiai beveik visas rungtynes vijosi varžovus, tačiau to padaryti nepavyko – paskutinėmis akimirkomis pralaimėta rezultatu 64:67.
„SM-Dubgirio“ debiutinėse rungtynėse Edgaras Preibys pelnė 21 tašką ir atkovojo 11 kamuolių, o Jokūbas Rubinas įmetė 14 taškų.
Antrąsias rungtynes Mažeikių ekipa žaidė Gargžduose su vietos SC „Led Head“ krepšininkais. Po pirmo kėlinio mažeikiškiai pirmavo dešimčia taškų, po antro jų persvara siekė 14 taškų. Trečiame kėlinyje gargždiškiai prisivijo mūsų krepšininkus, ketvirtame – rungtynės vyko taškas į tašką.
Ir vis tik pergalę rezultatu 69:67 šventė aikštės šeimininkai.
20 taškų mūsų komandai pelnė Kasparas Bružas, 15 – E. Preibio sąskaitoje.