Lygos turas numatytas Mažeikiuose

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vieni pirmųjų į sportinį gyvenimą bando grįžti stalo tenisininkai – praėjusią savaitę posėdžiavęs Lietuvos stalo teniso asociacijos vykdomasis komitetas nusprendė atnaujinti Lietuvos komandinio čempionato aukščiausios lygos pirmenybių kovas.
Tai padaryta remiantis Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos nustatytais kriterijais, kad šiose pirmenybėse dalyvauja sportininkai, atitinkantys aukšto meistriškumo standartus.
Numatyta, kad jau šį šeštadienį mūsų komanda „Vijurkas-1“ Mažeikiuose susikaus su dviem Vilkaviškio „Ryto“ komandomis.
„Vijurko“ klubo treneris Raimondas Jackevičius „Santarvei“ sakė, kad varžybos vyks be žiūrovų, bus rungtyniaujama tik prie keturių stalų, kad būtų išlaikyti kuo didesni atstumai, laikomasi visų saugumo reikalavimų.
„Mūsų ekipos sportininkai jau ruošiasi toms varžyboms. Gaila, kad iki karantino pabaigos kitose lygose varžybos nevyks ir komandos turi priverstinai poilsiauti“, – sakė treneris.
Iki šeštadienio „Vijurko“ ekipa, kuriai atstovauja Tonetas ir Arnoldas Domeikos bei Irmantas Daukontas ir Lukas Frejeris, penkių susitikimų metu yra iškovoję penkias pergales ir užtikrintai pirmauja tarp 12 komandų.

One Reply to “Lygos turas numatytas Mažeikiuose”

  1. Antanas parašė:

    Stankau, kur rezultatai? Ar karantinuojiesi?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto