„M Basket DELAMODE“ metus pradėjo pergale

Išsigydęs traumą, į aikštelę grįžo Danielis Dolencas. Čia jis žaidė beveik dvylika minučių, per kurias pelnė du taškus. Luko ŠEPUČIO nuotr.

Pokyčiai komandoje ir šešta pergalė Lietuvos krepšinio lygoje – taip šiuos metus pradėjo „M Basket DELAMODE“ ekipa.

});

Iškovota šešta pergalė

Pirmose šių metų LKL rungtynėse mažeikiškiai Klaipėdoje susitiko su „Gargždų“ krepšininkais. Pirmame kėlinyje mūsų komanda pirmavo, tačiau jo pabaigą sėkmingiau sužaidė varžovai ir išsiveržė į priekį – 18:15. Antrame kėlinyje mūsų ekipa ne tik išlygino rezultatą, bet ir išsiveržė į priekį šešių taškų skirtumu – po kėlinio pirmavo 45:39, po trečio kėlinio – 69:63.

Ketvirtame kėlinyje šis šešių taškų skirtumas kurį laiką išliko, tačiau keli taiklūs tritaškiai mažeikiškių metimai leido atitrūkti ir iškovoti pergalę – 93:82.

Rezultatyviausiai mūsų ekipoje sužaidė Chauncey Collinsas, pelnęs 22 taškus, 19 taškų pridėjo Martynas Gecevičius.