Naujasis vyriausiasis treneris Darius Dimavičius jau turi ankstesnės darbo su mažeikiškių ekipa patirties. Nuotr. iš „M Basket“ archyvo

Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidžiantiems Mažeikių „M Basket“ krepšininkams nepavyko pasipriešinti „Žalgirio-2“ komandai.
Antros rungtynės buvo atidėtos dėl COVID-19 grėsmės.

});

Lyderiams neprilygo

Ketvirtadienį mažeikiškiai vyko į Kauną, kur susitiko su vietos „Žalgiriu-2“ – visas pergales iki šiol iškovojusia jaunųjų krepšininkų komanda.

Naujojo vyriausiojo ekipos trenerio 54-erių metų Dariaus Dimavičiaus treniruojami mažeikiškiai pirmą kėlinį sužaidė lygiosiomis 22:22, po antro kėlinio atsiliko aštuonių taškų skirtumu, trečiame kėlinyje sugebėjo šį skirtumą sumažinti iki trijų taškų 53:56, tačiau ketvirtame turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Rungtynės baigtos rezultatu 73:85.

Komandos lyderiu šiose rungtynėse buvo Artūras Jomantas, pelnęs 21 tašką, rezultatyviai žaidė ir mūsų ekipos centras Petras Piekus, įmetęs 12 taškų.