„M Basket“ krepšinio komanda žengia į LKL

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Lietuvos krepšinio lygos valdyba sidabro medalius Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojusiai Mažeikių „M Basket“ krepšinio komandai suteikė licenciją kitą sezoną dalyvauti „Betsafe-LKL“ čempionate. Klubo direktorius Arūnas Liškus su „Santarve“ pasidalijo mintimis apie pirminius planus.

});

Žinomi trys žaidėjai 

Mažeikių „M Basket“ Lietuvos krepšinio lygos (LKL) valdybai dar balandžio pabaigoje pristatė  klubo sportines, administracines, finansines bei infrastruktūros galimybes. Mažeikių krepšinio klubo vadovybė sulaukė džiugios žinios:„M Basket“ ekipai suteikta licencija. Mažeikiškiai čempionate pakeis Prienų „Labas GAS“, kuri čempionato reguliariajame sezone užėmė paskutiniąją vietą ir netenkina sportinio kriterijaus.

„Žinia – šviežia ir viskas dar tik sprendžiama. Su klubu sutartis kitam sezonui turi Mindaugas Motuzas ir Laurynas Andrijauskas, turėję dvejų metų kontraktą. Taip pat sutarėme, kad klube lieka ir kitais metais tikrai aikštelėje pasirodys Artūras Jomantas. Rytoj ketiname paskelbti informaciją apie komandos vyriausiąjį...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto