„M Basket“ pergalę išplėšė per paskutines sekundes

Mažeikiškių pergalę prieš Telšių komandą lėmė Jokūbo Rubino prasiveržimas paskutinėmis rungtynių akimirkomis. Luko ŠEPUČIO nuotr.

Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybių antrajame etape tarp septynių stipriausių komandų žaidžiantys „M Basket“ krepšininkai iškovojo trečią pergalę, o bendrą pergalių seriją pratęsė iki penkių.

});

Ketvirtadienį namuose mažeikiškiai priėmė antroje turnyrinės lentelės vietoje įsitvirtinusius „Telšius“ („M Basket“ yra ketvirtoje vietoje).

Komandų dvikova nuo pat pradžių buvo įtempta: po pirmo kėlinio šešiais taškais pirmavo svečiai, po antro ši persvara buvo trys taškai, trečias kėlinys baigėsi rezultatu 58:54 „Telšių“ naudai.

Nugalėtojai paaiškėjo tik paskutinėmis rungtynių sekundėmis – likus 15 sekundžių iki jų pabaigos telšiškiai dar pirmavo trimis taškais, po nesportinės pražangos Karolis Babušis skirtumą sušvelnino iki minimumo, o paskutinės mažeikiškių atakos metu po krepšiu prasiveržė Jokūbas Rubinas ir pelnė du taškus. Telšiškių paskutinis metimas iš toli buvo blokuotas, tad...