„M Basket“ – pergalių kelyje

Po traumos į rikiuotę sugrįžęs Karolis Guščikas dviejose pirmose šiais metais „M Basket“ rungtynėse buvo tarp rezultatyviausių mūsų ekipos žaidėjų. Nuotr. iš „M Basket“ archyvo

Šiuos metus „M Basket“ ekipa pradėjo dviem pergalėmis. Tai jai leido įsitvirtinti penktoje Nacionalinės krepšinio lygos turnyrinės lentelės vietoje.

});

Praėjusį ketvirtadienį mažeikiškiai, kurių gretose po traumos vėl žaidė vienas rezultatyviausių komandos krepšininkų Karolis Guščikas, namuose priėmė Vilniaus „Rytą-2“. Rungtynės vyko taškas prie taško: po pirmų dešimties minučių rezultatas buvo lygus – 16:16,  į ilgąją pertrauką komandos išėjo, kai mažeikiškiai pirmavo keturiais taškais, toks pat skirtumas buvo ir po trečio kėlinio. Ketvirtame kėlinyje intriga išliko iki paskutinių rungtynių minučių. Po Artūro Jomanto tritaškio metimo, likus septynioms sekundėms iki rungtynių pabaigos, „M Basket“ šventė pergalę 75:66.

Mūsų ekipai šiose rungtynėse 15 taškų pelnė Jokūbas Rubinas, praėjusiame sezone...