„M Basket“ pergalių serijoje – viena nesėkmė

Praėjusią savaitę rungtynėmis su Kauno rajono „Atletu“ Nacionalinės krepšinio lygos antro etapo pirmąjį ratą užbaigė ir antrąjį pradėjo „M Basket“ ekipa.

Ketvirtadienį Mažeikiuose svečiavęsi kauniečiai nutraukė septynių iš eilės mažeikiškių komandos pergalių seriją. Mūsų ekipa abiejose rungtynėse turėjo verstis be traumą patyrusio ir į jos gretas dar negrįžusio Artūro Jomanto.

Po pirmų rungtynių trečio kėlinio persvara buvo 10 taškų „M Basket“ naudai, bet per paskutines dešimt minučių svečiai pelnė 21 tašką, kai mažeikiškiai – tik septynis. „Atletas“ šventė pergalę rezultatu 71:67.

Šeštadienį abi komandos pradėjo antrą antrojo etapo ratą Garliavoje. „M Basket“ klaidos nekartojo – po pirmo kėlinio pirmavo 10 taškų, po antro – 19, po trečio – 25 taškais.

Mažeikiškiai iškovojo užtikrintą pergalę – 88:63.

Abejose rungtynėse rezultatyviausiai žaidė Karolis Guščikas, pelnęs atitinkamai 18 ir 15 taškų.

Šią savaitę mūsų ekipos, turinčios 21 pergalę ir 12 pralaimėjimų ir užimančios ketvirtą vietą, laukia rungtynės su turnyrinės lentelės kaimynais: ketvirtadienį Šakiuose „M Basket“ žais su penktoje vietoje esančiu vietos „Vyčiu-VDU“, šeštadienį Mažeikiuose susitiks su trečioje vietoje įsitvirtinusiu Kauno „Žalgiriu-2“.