„M Basket“ savaitė: pergalė ir pralaimėjimas

Praėjusios savaitės rungtynės Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidžiančiai „M Basket“ ekipai klostėsi netikėtai – mažeikiškiai krepšininkai nusileido laipteliu žemiau turnyrinėje lentelėje esančiai ekipai, o aukščiau stovinčią įveikė pirmaudami visas rungtynes.

Ketvirtadienį mažeikiškiai svečiavosi Šakiuose, kur susitiko su penktoje turnyrinės lentelės vietoje esančiu vietos „Vyčiu-VDU“.

Kaip ir buvo galima tikėtis, intriguojanti kova vyko visas rungtynes – po pirmo kėlinio vienu tašku pirmavo aikštės šeimininkai, toks skirtumas (45:44) išliko ir po antro kėlinio. Trečiame kėlinyje šakiečiai persvarą padidino iki keturių taškų. Viskas sprendėsi paskutinėmis rungtynių minutėmis – sėkmė lydėjo „Vytį-VDU“, tad šeimininkai šventė pergalę 99:95.

Rezultatyviausiai iš „M Basket“ žaidė Šarūnas Valunta, pelnęs 19 taškų, Karolis Guščikas – 17, Artūras Jomantas – 14, Karolis Babušis – 13.

Šeštadienį mažeikiškiai namuose priėmė trečioje vietoje įsitvirtinusį Kauno „Žalgirį-2“. Mūsų komanda pirmavo visas rungtynes ir iškovojo pergalę 71:62, „M Basket“ į priekį vedė A. Jomantas, įmetęs 20 taškų, K. Guščikas pridėjo 19 taškų.

Šią savaitę mažeikiškių laukia vienintelės rungtynės – šeštadienį Žemaitijos sostinėje jie susikaus su „Telšiais“, užimančiais antrą turnyrinės lentelės vietą.