„M Basket“ žengė į NKL pirmenybių finalo ketvertą

L. Šepučio nuotr.

„Ventos“ progimnazijos sporto salėje, sausakimšoje nuo sirgalių, „M Basket“ krepšininkai trečią kartą įveikė Šakių „Vytį-VDU“ ir žengė į Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketvertą.

});

Užtikrinta pergalė

Paskutines NKL rungtynes namuose, sukėlusias ažiotažą tarp sirgalių, antradienio vakarą pradėjo Sedos pučiamųjų orkestras „Griaustinis“ – buvo sugiedotas valstybės himnas.

Nuo pirmų minučių mažeikiškiai išsiveržė į priekį – 7:0. Palaipsniui varžovai atsigavo, po pirmo kėlinio „M Basket“ pirmavo 21:16, prieš ilgąją pertrauką varžovai šį skirtumą sumažino iki keturių taškų – 42:38.

Antroje rungtynių pusėje mūsų komanda pranašumą padidino iki dešimties taškų ir toliau varžovų arčiau nei per šešis taškus neprisileido. Kai, likus šiek tiek daugiau nei minutei, Jokūbas Rubinas pelnė tritaškį metimą, sirgaliai atsistoję sveikino ekipą su gražia pergale.