Maistas brango, brangsta, brangs?

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Baigiantis metams, populiarios tampa prekių bei paslaugų kainų apžvalgos. Informaciją apie pabrangusias ar atpigusias prekes skelbia Statistikos departamentas, internetinės kainų palyginimo platformos specialistai. Tyrimus atlieka žiniasklaidos priemonės.
Pirkėjų nuomone, nereikia būti prekybos analitiku ar ekonomistu, kad pajustum – kainų kreivė sparčiai kyla į viršų.

„Santarvė“ atliko nedidelį tyrimą, kurio tikslas buvo pabandyti užčiuopti prekių kainų kaitos tendencijas.
Kelis mėnesius tame pačiame prekybos centre pirkome tų pačių prekės ženklų, to paties svorio (talpos) maisto prekių. Pirkdami nesinaudojome nuolaidų kortele ir akcijų specialiai „nemedžiojome“.

Plačiau apie tai skaitykite penktadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Maistas brango, brangsta, brangs?”

 1. jurgis parašė:

  Ale akivaizdziai mesti LIDL kainas mazu maziausiai nekorektiska! Tai gal imeskit ir maximos, iki, rimi bei norfos nuotraukas su kainomis…

 2. JO parašė:

  Teisingai, buvusioje lininėje (Krucių km.) medžio pjūvenų granulės tragiškos.

 3. parašė:

  NEPIRKITE,jei brangu.Ieškokite kur pigiau.Maistas greitai genda,tad tie išgodėję kirminai galėtų jį susikišti TEN.Bet ne.Daugume verkia,zyzia kad brangu,bet vis tiek eina į maximas ir perka.Jei kokią savaitę VIENAME pc nebūtų nei vieno pirkėjo,dingtų visi kartėliniai susitarimai.Kėkvienas tada žiūrėtų savo kailio.Deja,to runkelyne niekada nebus.

 4. Direktorius tavo parašė:

  Jankauskienė Irena,pamoku metu reikia mokinti,o ne čia skaitineti ?

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Mazeikiu verslininkai ispereti vienos partijos jauciasi kaip karaliai.

 6. NE TIK MAISTAS parašė:

  Brangsta ne tik maistas. Dgiausia pabrango šildymas – medžio pjūvenų briketai,granulės. Čia pat Mažeikiuose gamina, o kaina pakilo daugaiau nei trigubai. Anksčiau TONOS kaina buvo130 litų, tai dabar 170 EURŲ. O įdomiausiai, kai atveža, sumoki pinigus ir tau neduoda jokių čekių ar kvitų apie sumokėtus pinigus. Kai tuo tarpu nuvyksti į Brocenį (už Saldos, Latvija), žymiai geresnės kybės ir briketai ir granulės tekainuoja 142 Eur., bet ten išrašo kvitus apie sumokėtus pinigus. Kokybė tai skiriasi 5-10 kartų lyginant su granulėmis, kuriomis prekiauja lininėje (Krucių km. įsikūrusi įmonė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto