Maršruto į Viekšnių kapines nėra ir kol kas nebus

„Mažeikių autobusų parko“ autobusai lapkričio 1-ąją kursuos ir keliais papildomais maršrutais, tačiau į Viekšnių kapines gyventojų neveš. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Artėjant Visų šventųjų dienai ir Vėlinėms, daliai Mažeikių miesto bei rajono gyventojų ypač aktualu tampa nuvykti į kapines.
Gyventojams, neturintiems nuosavų automobilių ir galinčių į kapines nuvežti artimųjų, išsigelbėjimu tampa į kapines važiuojantys autobusai. Tačiau ir jie kursuoja ne visur.

Nueiti iki kapinių toli

Į redakciją paskambinęs mažeikiškis senjoras Stanislovas klausė, ar bus koks autobusas, kuriuo iš Mažeikių būtų galima nuvažiuoti į Viekšnių kapines. Skaitytojas kalbėjo ne tik apie galimybę į senąsias bei naująsias kapines nuvažiuoti per mirusiųjų pagerbimo šventes, bet nuvykti ten reguliariai.
Atvažiavus iki Viekšnių miesto centre esančios autobusų stotelės ir joje išlipus, pėsčiomis iki senųjų Viekšnių kapinių tenka eiti apie kilometrą, o iki naujųjų kapinių – du kilometrus. Aplankius artimųjų kapus, senjorų dar laukia kelionė atgal.
„Mes, seni žmonės, kitų galimybių ten patekti neturim“, – apie poreikį, kad iki Viekšnių kapinių kursuotų „Mažeikių autobusų parko“ autobusai, kalbėjo „Santarvės“ skaitytojas.

Vežti į Viekšnius nėra poreikio

Bendrovės „Mažeikių autobusų parkas“ keleivinio transporto vadybininkė Aušra Juozapavičienė informavo, kad lapkričio 1 ir 2 dienomis papildomais maršrutais autobusai keleivius veš į Geidžių kapines. Žmonėms bus sudaryta galimybė nuvažiuoti į Grūstės kapines. Bus organizuojami du reisai į Leckavą bei Laižuvą.
Pasak pašnekovės, papildomų maršrutų nei į Viekšnius, nei į Viekšniuose esančias kapines nesuplanuota.
„Niekada įmonės autobusai ten nevažiuodavo, nes nėra tokio poreikio. Taip niekada nebūna ir ypač šiais laikais, siaučiant koronavirusui, tikrai nebus, kad autobusais kas vežiotų po vieną ar kelis keleivius“, – paaiškino A. Juozapavičienė.

Visų šventųjų dieną (lapkričio 1 d.) „Mažeikių autobusų parko“ vietinio susisiekimo (priemiesčio) autobusai važiuos (sekmadienio) tvarkaraščiu su papildomais reisais šiais maršrutais:
į Geidžius 12.30; 15.10; 17.55 val.
Papildomi reisai iki Geidžių kapinių važiuos 9.30; 11.00 val.; iš Geidžių kapinių išvažiuos 10.00; 11.30 val.
Į Sedą per Židikus su pratęstu važiavimu iki Grūstės kapinių – 9.40; 14.40 val. Iš Sedos į Grūstę važiuos 10.55; 15.55 val.
Iš Grūstės kapinių autobusas važiuos 11.45; 16.05 val.
Iš Sedos į Mažeikius per Židikus –11.55; 16.10 val.
Į Sedą per Rubikus – 13.20 val.
Į sodininkų bendriją „Kurmaičiai“ – 7.50; 14.05; 17.00 val.
Į sodininkų bendriją „Rasa“ autobusas kursuos – 9.30; 12.20; 16.50 val.
Papildomai iš Mažeikių autobusų stoties autobusai važiuos į: Leckavą – 10.15; 12.20 val. Iš Leckavos išvažiuos į Mažeikius – 10.40; 12.45 val.
Į Laižuvą – 11.05; 14.00 val. Iš Laižuvos išvažiuos 11.40; 14.40 val.

One Reply to “Maršruto į Viekšnių kapines nėra ir kol kas nebus”

  1. As parašė:

    O kas tą poreikį tyrė? Nežinau kaip būtų paprastomis dienomis, bet per Vėlines toks reisas tikrai būtų reikalingas. Jei į kitas kapines keleivių yra, tai negi manote, kad į Viekšnius nebūtų. Tik reiktų išreklamuoti tokią galimybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto