Maudymosi sezonas – ir malonumai, ir rūpesčiai

Mažeikių pavenčių paplūdimyje, siekiant išvengti nelaimių, įrengta penkiasdešimties metrų ilgio plūdurų linija, žyminti saugią maudymosi zoną. Autoriaus nuotrauka

Oficialiai birželio 1-ąją Lietuvoje prasidėjo ir iki rugsėjo 15-osios tęsis maudymosi sezonas, skatinantis nuolat prisiminti saugaus elgesio prie vandens taisykles ir tai, kad nelaimė – visada šalia.
Maudynių sezonui pasiruošė ir seniūnijos – jų darbuotojai atnaujino poilsiautojų labiausiai pamėgtų maudyklų infrastruktūrą, išvalė teritorijas, – ir visuomenės sveikatos biuro specialistai, kurie reguliariai tikrina rajono vandens telkinių švarą.

});

Pasibaigė laimingai

Birželio pradžioje gamta žmonėms padovanojo ne tik karštų ir saulėtų dienų, bet ir išmėginimų.
Mažeikiškių pamėgtame pavenčių paplūdimyje iki nelaimės trūko tik vieno žingsnio: Ventoje besimaudžiusiai moteriai pristigo jėgų parplaukti į krantą. Laimei, tuo metu šalia paplūdimio esančioje krepšinio aikštelėje vyko sporto treniruotė ir į pagalbą suskubo du jos dalyviai.
„Tądien, kaip įprastai, su grupe sportuojančiųjų dirbome...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto