„Maximos“ pavyzdžiu kainas mažina ir RIMI

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Prekybos tinklui „Maxima“ paskelbus mažinant kainas ir didinant tinklo konkurencingumą rinkoje, mažinti produktų kainas savo parduotuvėse nuo penktadienio nusprendė ir RIMI.

Reaguoja į konkurentus

„Mes nuolat stebime rinką ir visada reaguojame į konkurentų kainų pokyčius, todėl jau penktadienį mūsų pirkėjai RIMI parduotuvėse galės rasti daugiau kaip 200 produktų ne didesnėmis kainomis nei rinkos lyderio parduotuvėse. Šie produktai bus pirkėjų patogumui pažymėti lentynose.
Taip pat šiuo metu peržiūrime ir alternatyvių prekių, tokių kaip mūsų privačios etiketės bei importuojamų prekių kainas. Po išsamesnės kainų analizės kitą savaitę planuojame antrąjį kainų mažinimo etapą“, – teigiama RIMI pranešime.

Atpigo per tūkstantis prekių

Kaip ELTA jau skelbė, „Maxima“ parduotuvėse nuo antradienio sumažėjo daugiau kaip tūkstančio maisto produktų ir kitų prekių, kurios sudaro kasdienį lietuvių pirkinių krepšelį, kainos. Pigiau kainuoja net 1015 populiariausių prekių: pienas, duona, mėsa, vaisiai ir daržovės, konditerijos ir kulinarijos gaminiai, gėrimai, taip pat ne maža dalis pramoninių prekių.
Iki 13 proc. atpigo vaisiai ir daržovės, mėsos, duonos, kulinarijos gaminiai, sausa bakalėja. Tarp pastebimai atpigusių produktų ir konditerijos gaminiai, gėrimai, ledai, prieskoninės bakalėjos prekės, šaldyti kulinarijos gaminiai, konservuotos bakalėjos prekės, taip pat pramoninės ir sveikatingumo prekės – kosmetika, indai, namų dekoras, tekstilė, nealkoholiniai gėrimai, buitinė chemija ir popieriaus gaminiai, apranga. Kai kurių jų kaina sumažėjo net penktadaliu.

Neketina apsiriboti

Preliminariai paskaičiuota, kad statistinė keturių asmenų šeima, į parduotuvę užsukanti kartą per savaitę, nuo šiol pirkdama savo pamėgtas prekes per mėnesį sutaupys 34,04 euro, o per metus – net 408,48 euro.
Kainos sumažintos bendrovės „Maxima LT“ pelno sąskaita, t. y. bendrovei sumažinus savo dalį galutinėje kainoje vartotojams arba kitaip – prekybinį antkainį.
Daugiau nei 1000 sumažintos kainos prekių sąrašu neketinama apsiriboti, tad skaičiuojama, kad vien tik per šiuos metus bendrovės investicijos į mažesnes nuolatines kainas sieks apie 10 mln. eurų.

4 Atsakymai į “„Maximos“ pavyzdžiu kainas mažina ir RIMI”

 1. DAAA parašė:

  Prieš naujus metus dirbtinai sukėlė kainas, o paskiau tipo sumažino.

 2. Lione parašė:

  Tegu tie maximiniai maziau lenda i zmoniu pinigines ir tegu neskaiciuoja,kiek kas sutaupys , ar isleis, vagys ,sukciai

 3. zita parašė:

  juokdariu saika ,paimu 1 pavyzdi ,mineralinis vanduo ,,Barzomi,,visuose centruose daugiausia kainavo 4,20,lit ,o dar neivedus euro staigei pakilo iki 4,99 o ivedus eura 5,01.,ir visur kele pries euro ivedima uz viska ,tai dabar gali mazint po kelis euro centus ,jie to net nepajaus,apgaviku saika.

 4. Turejau reikalu parašė:

  Taip tik ne ,, Rimi ; gali mazinti kainas, nes tos aferistu firma tik apgaudineja pirkejus, nes pastoviai kelia kainas, o ypac Gelzinienes vadovaujama Mazeikiu ,, Rimi ;

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto