Mažai informacijos – daug skundų?

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Ne visi atnaujinamų daugiabučių namų gyventojai sutaria ir susitaria tiek dėl pačios renovacijos, bendrų sprendimų, tiek dėl finansinių įsipareigojimų, informacijos pateikimo.
Neretai informacijos stygius ir dėl jo kilęs gyventojų susipriešinimas abiem konfliktuojančioms pusėms kainuoja daug laiko ir sveikatos.
Į „Santarvę“ besikreipusi Žemaitijos gatvės namo gyventoja (pavardė redakcijai žinoma) tvirtino, kad butų savininkų niekas nesupažindino su namo atnaujinimo projektais, kad gyventojų parašai dėl vienokių ar kitokių kolegialių sprendimų buvo renkami ne susirinkimų metu, o butų savininkų interesams atstovaujantiems asmenims vaikštant po butus.
Be to, ir pats namo atnaujinimo procesas, pasak mažeikiškės, vyksta ne taip, kaip derėtų. Ji įsitikinusi, kad bendrovė „Konsolė“, laimėjusi rangos darbų pirkimo viešąjį konkursą, ir jos samdyti subrangovai dirba nekokybiškai, neskaidriai, o renovacijos kokybe nesirūpina nei namą administruojanti įmonė, nei Savivaldybė.
Ne visų nuomonė sutampa su mažeikiškės vertinimais. Yra įžvelgiančiųjų kitą priežastį – bendravimo ir bendradarbiavimo trūkumą.

Apie tai skaitykite šeštadienio „Santarvėje“.

6 Atsakymai į “Mažai informacijos – daug skundų?”

 1. ... parašė:

  jei musų ponai nori pasipuikuoti prieš kitus miestus,tad tegul iš savo pinigų ir gražina tas sienas,nes jiems kokybė visiskai dzin…

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Parasai renkami priespaudos budu,einant pas kiekviena atskirai i butus ir sakoma melagingai“,kad visi jau surejo parasus,o tu vienas likai?!“ Bet kodel ,kai jau vykdoma renovacija ir daromi darbo brokai,niekas nesidomi is „valdzios“,nepasikalba su gyventojais ? Pavadinciau,kad renovacijos padarytos dalines.Kodel liko nesutvarkytos balkonu grindys.o kitiems ir balkonu lubos??Balkono grindys Iki ranovacijos jos atrode kur kas graziau,isklotos plytelemis,o dabar ,paliko duobes ! Nors cemento daug liko,yik kazkodel neuzteko darbams?Kitas etapas atsiskaitymas uz darba. Kodel neprasoma pasirasyti renovuojamo namo gyventoju ar jie priima darbus? ! Mokek ir viskas! O kas taisys tuos paliktus brokus? Kodel privaciu namu gyventojai ,kai renovuojasi,tai jei kas ne taip,jie nemoka darbininkams pinigu uz bloga darba i ir jie turi deramai ji atlikti? Mano nuomone,daugiabuciu namu renovacija,tai tep-lep, ir pinigeliai suplaukia ponams i kisene! Kada gi viskas eis sklandziai ir be jokiu apgauliu?

 3. as parašė:

  bus idomu ,salia renovuoja musu nama ,mum jokiu atskiru parasu nerinko kad uz ka daugiau moket ,iskyrus sildymo daviklius.,kuriuos zinom kad reiks damoket,ir nesiruosiam moket uz kazka papildomai ,net duris iejimo susiaurino ,kur visuos namuose durys vienodos ,o ce jei nusipirksim baldus idomu kaip inest reiks ,nes uzmurijo tarpa kur visuos namuos yra grazios durys kartu i sklepa ieit tokios pat ,,matyt ponuliam mazai lieka pinigeliu .,bet ir musu tegu nebando papildomai paprasyt damoket , .

 4. Tikrai taip parašė:

  Sistema veikia-po penkių metų socialinių būstų bus į valias.

 5. VA parašė:

  kam ta renovacija kad po jos mokėti reikės daugiau nei dabar mokame? tiesiai šviesiai buvo pasakyta. žmonėms trūksta informacijos apie visa šitą ale renovaciją. parašai renkami per prievartą tyliai ir sakoma kad viskas čia gerai bus. tokiai renovacijai tiktai NE

 6. Oi ta renovacija parašė:

  Kaip gali atsirasti tikinčių tokio projekto nauda ir turinčių pinigų jam? Pagalvokit, ar tikrai tos šildymo kainos sumažės? Trumpam laikui gal ir taip, bet vėliau niekas negarantuotas. Logiškai pagalvokit, ar didieji lupikautojai Šilumos tinklai būtų tokie ramūs per renovaciją, kai jie galėdavo išlupti po 400lt į mėnesį ir daugiau, o po renovacijos vos kokį šimtą :))))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto