„Mažeikiai“ baigė sezoną

Asociatyvi nuotrauka

Devintąjį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtynėmis Šilutėje baigė reprezentacinė mūsų miesto krepšinio komanda. Ne vieną titulą lygoje pelniusi komanda šį sezoną baigė aštunfinalyje.

Trečiosios aštuntfinalio serijos, kurioje buvo rungtyniaujama iki trijų pergalių, rungtynės buvo žaidžiamos antradienį Šilutėje.
Pralaimėję pirmąsias dvejas rungtynes, mažeikiškiai troško serijoje iškovoti pirmąją pergalę. Pirmajame kėlinyje žaidimas vyko apylygiai, o po jo vienu tašku pirmavo svečiai. Vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir po pertraukos – antrajame kėlinyje mūsų ekipa išsiveržė į priekį jau šešiais taškais, tačiau šilutiškiai sugebėjo išlyginti žaidimą ir prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo lygus 47:47.
Pirmosios rungtynių dalies scenarijus nepasikeitė ir po pertraukos, tik šį kartą į priekį išsiveržė šilutiškiai. Trečiojo kėlinio pabaigoje mažeikiškiams pavyko tik sušvelninti skirtumą iki trijų taškų.
Paskutiniame kėlinyje mūsų krepšininkai skirtumą sumažino iki dviejų taškų, tačiau vis dėlto turėjo pripažinti „Šilutės“ pranašumą rezultatu 78:83.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.