„Mažeikiai“ baigė sezoną

Nacionalinės krepšinio lygos sezoną baigė „Mažeikių“ krepšininkai, šeštadienį trečiose ketvirtfinalio rungtynėse rezultatu 64:79 pralaimėję „Telšiams“.

Jau pirmame kėlinyje telšiškiai išsiveržė į priekį dešimties taškų skirtumu 23:13, tą patį skirtumą jie išlaikė ir antro kėlinio pabaigoje – į ilgąją pertrauką ekipos išėjo esant rezultatui 43:33 „Telšių“ naudai.

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai buvo padidinę skirtumą iki 19 taškų, tačiau mažeikiškiai rankų nenuleido ir prieš ketvirtą kėlinį komandas skyrė devyni taškai. Jo pradžioje telšiškiai vėl pabėgo į priekį ir jau nebeleido mūsų ekipai pagalvoti apie pergalę. „Mažeikių“ komandai paskutinėse sezono rungtynėse po 16 taškų pelnė Mindaugas Motuzas ir Modestas Žaunieriūnas, 14 taškų įmetė Karolis Babušis.

„Mažeikių“ ekipa, telšiškiams nusileidusi serijoje 0:3, liko per žingsnį iki finalo ketverto, ji galutinėje lygos rikiuotėje pasidalijo 5–8 vietas.