„Mažeikiai“ metus lygoje baigė pergale

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštadienį Nacionalinėje krepšinio lygoje buvo sužaistas paskutinis pirmenybių turas šiais metais. Turnyro lyderiai „Mažeikių“ krepšininkai šių metų paskutines varžybas NKL  žaidė sostinėje, kur susitiko su vietos „Vilniumi-MRU“.

Rungtynės Vilniuje vyko permainingai ir taškas į tašką – po pirmojo kėlinio rezultatu 19:17 priekyje buvo vilniečiai, po antrojo jau vienu tašku rezultatu 31:30 pirmavo mažeikiškiai.
Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė – po trečiojo kėlinio priekyje vienu tašku buvo vilniečiai, tačiau nuo pirmos ketvirtojo kėlinio minutės mažeikiškiai vėl išsiveržė į priekį  ir jau nebepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir laimėjo rungtynes rezultatu 70:63.
Rezultatyviausiai mūsų ekipoje žaidė Darius Tarvydas, pelnęs dvidešimt taškų, bei Mindaugas Reminas, įmetęs dvylika taškų (aštuonis iš jų šis krepšininkas pelnė per ketvirtąjį kėlinį).
Tai buvo šešioliktoji mažeikiškių pergalė čempionate ir jie Naujuosius metus sutinka kaip vienvaldžiai pirmenybių lyderiai, nes šiame ture pralaimėjo visos trys komandos,kurios persekioja mažeikiškius – Joniškio „Delikatesas“, Molėtų „TiuMenas-Ežerūnas“ bei „Trakai“.
Kitas rungtynes mūsų ekipa žais tik sausio vienuoliktąją išvykoje su Plungės „Olimpu“, o namuose juos matysime tik sausio septynioliktąją, kai eilines rungtynes mažeikiškiai žais su „Radviliškiu-Juodeliais“
Šiais metais mūsų ekipos laukia dar dvi dvikovos Lietuvos krepšinio federacijos taurės turnyre – gruodžio 29-ąją Mažeikiuose jie susikaus su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“, kitą dieną atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos Pasvalyje.

2 Atsakymai į “„Mažeikiai“ metus lygoje baigė pergale”