„Mažeikiai“ neišsivaduoja iš nesėkmių ruožo

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Po dviejų pirmųjų šių metų Lietuvos krepšinio lygos rungtynių „Mažeikių“ krepšininkai – vis dar be pergalių.

Namų sienos nepadėjo

Pirmosiose rungtynėse Klaipėdoje mažeikiškiai ilgą laiką priešinosi šalies vicečempionui – vietos „Neptūnui“, tačiau rungtynių pabaigoje varžovai įgijo gana solidų pranašumą ir iškovojo pergalę –  95:77. Mūsų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Arvydas Gydra, pelnęs 16 taškų, po 13 įmetė Raimundas Danys ir Sidnis Sandersas.
Antradienį pirmosiose rungtynėse namuose mažeikiškiai susikovė su Alytaus „Dzūkija“. Atkakliose ir permainingose rungtynėse pirmajame ir antrajame kėlinuke pirmavo mažeikiškiai, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje alytiškiai gerokai pasistūmėjo pirmyn – dviženkliu taškų skirtumu. Mažeikiškiai šį skirtumą, likus kiek mažiau nei minutei iki rungtynių pabaigos, sumažino iki keturių taškų, du kartus atakavo varžovų krepšį, tačiau taškų nepelnė, o alytiškiai po dviejų taiklių baudos metimų šventė pergalę – 61:55.
Mūsiškius į priekį ir šįkart vedė Arvydas Gydra, kurio sąskaitoje – 18 taškų, 10 taškų pridėjo Eigirdas Žukauskas.
Alytiškių gretose rungtyniavę mažeikiškiai gimtojo miesto komandos „neskriaudė“ – Artūras Jomantas pelnė tris taškus, Osvaldas Mačernis taškų nepelnė.

Komandos kapitonas nebežais dėl traumos

„Mažeikiai“, kuriems tai buvo dvidešimt antroji nesėkmė, išlieka Lietuvos krepšinio lygos autsaideriai – užima vienuoliktąją vietą.
Šį mėnesį mūsų komandos laukia trys išvykos į varžovų arenas, kur „Mažeikių“ krepšininkai susitiks su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“, Šiaulių „Šiauliais“ ir Kauno „Žalgiriu“.
Paskutinę sausio dieną mūsų ekipa žais namuose su dešimtąją vietą užimančiu Kėdainių „Nevėžiu“.
„Jau gavome medikų išvadas, kad iki sezono pabaigos dėl kojos traumos nebežais ekipos kapitonas Raimondas Petrauskas. Kol kas dar bandomasis laikotarpis yra Sidniui Sandersui. Ar bus permainų ekipoje? Kol kas nenoriu nieko atskleisti, tačiau tvirtai galiu pasakyti, kad bus“, – „Santarvei“ teigė klubo direktorius Giedrius Petrulevičius.

3 Atsakymai į “„Mažeikiai“ neišsivaduoja iš nesėkmių ruožo”