„Mažeikiai“ patyrė pralaimėjimo kartėlį

Penktadienio susitikimas – tai pirmosios „Mažeikių“ pralaimėtos varžybos antrajame etape. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=100 template=caption]Žaisdami Nacionalinės krepšinio lygos stipriausiųjų aštuntuke, „Mažeikių“ krepšininkai namuose patyrė pirmąją nesėkmę.

Nesulaikė tritaškininkų

Antrąsias antrojo rato rungtynes antrajame NKL varžybų etape mūsų komanda žaidė su viena pergale daugiau už mažeikiškius turinčiu Kauno „LKKA-Atletu“.
Pirmasis kėlinys prasidėjo greitomis abiejų komandų atakomis, sirgaliai pamatė gražų  krepšinį: mažeikiškiai vieną po kito siuntė gražesnius kamuolius į varžovų krepšį.
Tačiau ir pastarieji nebuvo vien statistai. Į kiekvieną taiklią mūsų ekipos ataką jie atsakė taip pat, todėl ir mūsų ekipos persvara buvo menka: tiek po pirmojo, tiek po antrojo kėlinukų mūsų ekipos pranašumas buvo tik du taškai.
Trečiajame kėlinyje vyko toks pat žaidimas. Vėliau taiklių tritaškių metimų dėka kauniečiai išsiveržė į priekį šešiais taškais. Per rungtynes priešininkai pataikė jų net trylika.
Ketvirtajame kėlinyje mažeikiškiai dar bandė išlygini rezultatą, tačiau nuo trečios minutės sustojo: vienas po kito sekė netaiklūs metimai, kuo svečiai pasinaudojo ir išsiveržė į priekį net penkiolikos taškų skirtumu.
Po šios atkarpos mūsų krepšininkai jau nebepavijo varžovų ir pralaimėjo pirmąsias rungtynes antrajame etape rezultatu 83:100.

Prametė pusę dvitaškių metimų

Mūsų ekipoje Kelvinas Brockas pelnė 15 taškų, po 14 taškų įmetė Marijus Norkus ir Janas Jurgo, 13 – Mindaugo Stašio sąskaitoje.
Mūsų komanda pataikė tik tris tritaškius metimus, o iš 63-ų mestų dvitaškių metimų prametė net trisdešimt.
Varžovų ekipoje nesustabdomas buvo Vidmantas Sragauskis, pelnęs net 35 taškus.

Nesužaidė gynyboje

Kaip vieną iš pralaimėjimo priežasčių komandos vadovas Giedrius Petrulevičius įvardijo prastą žaidimą gynyboje.
„Žaidėjai visiškai neįvykdė trenerio užduočių gynyboje, nespėjo keistis savo ginamaisiais, dėl ko pastarieji pelnė lengvus taškus. Žinojome, kad tai puikiai tritaškius metanti ekipa, tačiau ir vėl nepavyko išspręsti jų snaiperių problemos. O ketvirtajame kėlinyje per vieną atkarpą žaidimas visiškai sugriuvo, po to dar bandėme spausti, sumažinome skirtumą iki dešimties, tačiau… Kaltų neieškome, žvelgiame toliau ir jau ruošiamės rytojaus rungtynėms,“ – apgailestavo komandos vadovas.

Debiutantui dar reikia priprasti

G. Petrulevičiaus po rungtynių „Santarvei“ pastebėjo, kad aukštos klasės žaidėjui Andriui Aleksandrovui, kuris šiose rungtynėse debiutavo mūsų gretose ir pelnė septynis taškus, dar reikia priprasti prie komandos – juk jis treniravosi su ja vos keturias dienas.
„Tačiau jau ir šiandien matėme, kad jis gali ne tik pataikyti iš toli, bet ir prasiveržia pro varžovą, gerai ginasi. Laukiame iš jo vis gerėjančio žaidimo“, – sakė Giedrius.
Šeštadienį mažeikiškiai išvykoje žais su Klaipėdos „Universitetu-Nafta“, kuriai šį sezoną dar nėra pralaimėję.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto